Ekonomi

Olmuksan’ın endüstriyel ekranları Vestel’den

Türkiye'de oluklu mukavva ambalaj sektörünün öne çıkan şirketlerinden Olmuksan International Paper, fabrikalarında kullanacağı bilgilendirme ekranlarının temini amacıyla Vestel ile anlaştı.

Abone Ol  
 

Türkiye’de oluklu mukavva ambalaj sektörünün öne çıkan şirketlerinden Olmuksan International Paper, fabrikalarında kullanacağı bilgilendirme ekranlarının temini amacıyla Vestel ile anlaştı.

Vestel açıklamasına göre, Vestel Proje Ortağım, ürün ve hizmetleriyle değişik sektörlerden markaların değişen gereksinimlerine çözüm geliştirmeye devam ediyor.

5 üretim merkezi, ve aşağı yukarı 900 kişilik istihdam kapasitesi tespit edilen Olmuksan International Paper, fabrikalarında kullanacağı bilgilendirme ekranlarının teminini Vestel’den sağlayacak.

Adana, Bursa, Çorum, Gebze ve İzmir’de yer alan fabrikalarında 55 ve 65 inç boyutlarında 86 adet Vestel bilgilendirme ekranı konumunu aldı. Bilgilendirmeleri paylaşmak amacıyla fabrika içerisine yerleştirilen ekranlar, saniyesel paneli yardımıyla en zorlu koşullarda bile uzun vakit arızalanmadan çalışabilecek. Yüksek parlaklık değerleri ile her türlü ortamda en canlı ve en net görüntüyü sunabilecek.

7/24 kesintisiz görüntü sunabilen ekranlar, istendiği takdirde uzaktan denetim özelliği ile kullanım basitliği sağlıyor. Böylece her koşulda, dilenen bulgular çalışanlara net ve süratli bir şekilde aktarılabiliyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri