Genel

Odeabank, uluslararası ARC Ödülleri’nden 4 ayrı ödülle döndü

Odeabank, dünyanın önde gelen uluslararası raporlama yarışması ARC Ödülleri'nde 4 ayrı kategoride mükafat aldı.

Abone Ol  
 

 

Odeabank’tan oluşturulan bildirime göre, merkezi ABD’de tespit edilen MerComm kuruluşunun 34. kez düzenlediği yarışmada, bu sene 75’ten çok ülkeden toplam 1.690 rapor yarıştı.

Yarışmada Odeabank, “Görünenden Fazlası” temasıyla hazırladığı 2019 Faaliyet Raporu ile bankacılık bölümünde 4 kategoride mükafat alan tek kuruluş oldu.

 

Söz hususu rapor, “İç tasarım” ile “Kapak fotoğrafı” kategorilerinde altın, “Geleneksel senelik rapor: Uluslararası bankalar” kategorisinde gümüş ve “Baskı ve üretim” kategorisinde ise haysiyet mükafatına layık görüldü.

ARC Awards, iş ve finans çevrelerinde mühim mükafat törenlerinden biri olarak kabul ediliyor. ARC Awards’ın değerlendirmelerinde, raporun o seneki öyküsünü anlatım biçimi, sarfedilen dil, yaratıcılık ve tasarımsal algılanışı gibi kriterler öneme alınıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri