Teknoloji

Note 20 Ultra Ses Getirecek!

Güney Kore merkezli teknoloji devi şirket Samsung, 5 Ağustos tarihinde üretmiş olduğu son cihazların tanıtımını gerçekleştirecek

Abone Ol  
 
68 / 100

Küresel ölçekte faaliyet gösteren ve akıllı telefon piyasasının lider isimleri arasında yer alan Samsung, 5 Ağustos tarihinde özel bir tanıtım etkinliği gerçekleştirecek. Güney Kore menşeli teknoloji devi şirket, bu etkinlik ile yeni Note modellerini tüm dünyaya duyuracak. Bu modeller arasında Galaxy Note 20 Ultra modelinin oldukça ses getirmesi bekleniyor.

Güney Kore merkezli teknoloji devi şirket Samsung, 5 Ağustos tarihinde üretmiş olduğu son cihazların tanıtımını gerçekleştirecek. Bu ürünler arasında yer alan Galaxy Note 20 Ultra’nın ise en çok öne çıkan ve dikkat çeken çatı model olması bekleniyor. Muhtemel olarak en gelişmiş kamera dizaynı ve donanımının söz konusu modelde olması tahmine ediliyor.

Note 20 Ultra modeli kapsamında dile getirilen bir diğer iddia da Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 865+ adlı yonga setinin sadece bu model içerisinde kullanılacak olması. Diğer Note 20 familyası modellerinde SD865 adlı yonga seti kullanılırken, Note 20 Ultra’da SD865+’i kullanılacak.

Note 20 Ultra Ses Getirecek! 2 – samsung etkinlik

Başka Ürünlerin Tanıtımı da Yapılacak

Güney Kore merkezil teknoloji devi şirket Samsung, koronavirüs pandemisi nedeniyle sekteye uğrayan birtakım etkinliklerini adım adım uyguluyor. Bu kapsamda 5 Ağustos tarihinde bir tanıtım etkinliği gerçekleştirecek olan Samsung, bu etkinlik kapsamında yeni Galaxy Note 20 ailesinin yanında akıllı saat, tablet ve kablosuz kulaklık gibi çeşitli cihazları da tanıtacak.

Galaxy Note 20 Ultra modeli ise geçen gün FCC’de ortaya çıktı. Bu sayede telefon içerisinde SD865+ yonga setinin kullanılacağı da kesinleşmiş oldu. X55 modem desteği ile gelecek olan cihazda ayrıca 5G de bulunacak. Söz konusu kesinleşmiş olan özelliklerinin yanında cihaza ait detaylar ancak 5 Ağustos tarihinde öğrenilebilecek. Samsung markasının yeni ürünü olan Galaxy Note 20 Ultra’nın hangi fiyat düzeyinde satılacağı ve ülkemize hemen giriş yapıp yapmayacağı ise henüz netlik kazanmış bir konu değil. 5 Ağustos tarihindeki tanıtım toplantısı ile tüm bu detayların açıklanması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri