Gündem

Netflix Kapanacak Mı?

Abone Ol  
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamalar ile birlikte dünya üzerinde yer alan milyon dolarlık sosyal medya şirketlerinin parlamento da gündeme gelmesini ve kapatılması gerektiğini söyledi. Bu karar sonrası ise henüz dev şirketlerden bir adım gelmezken internet ortamında bu olay gündem oldu. İşte Erdoğan’ın o açıklamaları…

“Niçin YouTube, niçin Twitter, niçin Netflix şu bu gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzun ne demek olduğunu anlıyor musunuz. İşte bu ahlaksızlıkları ortadan kaldırabilmek için. Yalanın iftiranın kişilik haklarına saldırının alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şarttır. Türkiye’ye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu millete, ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz.”

Netflix Kapanacak Mı?

Erdoğan’ın yaptığı bu açıklamalar ile birlikte Netflix platformunun kapanıp kapanmayacağı ilerleyen günlerde belli olacak.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri