Magazin

Murat Övüç’ün Yerine Yeşim Salkım

Murat Övüç işinden olurken, mekan sahipleri onun yerine Yeşim Salkım’la anlaşma kararı aldı!

Abone Ol  
 
63 / 100

Son günlerde magazin gündemini en fazla meşgul eden konulardan birisi olan Murat Övüç tarafından Yeşim Salkım’a edilen küfür hala etkisini devam ettiriyor. Son olarak Murat Övüç işinden olurken, mekan sahipleri onun yerine Yeşim Salkım’la anlaşma kararı aldı.

Bir mekandaki programı esnasında Yeşim Salkım için ağza alınmayacak sözler eden sosyal medya fenomeni Murat Övüç magazin gündeminde hayli tartışılmış ve taraflı tarafsız herkesten tepki görmüştü. Bu olayın ardından Bodrum’da bir kadın eylemine katılan Murat Övüç, kadınlar tarafından alandan kovulmuştu. Son olarak ise Murat Övüç program yaptığı mekandaki işinden oldu. Mekanın yetkilileri ise Övüç’ün yerine küfür ettiği Yeşim Salkım’la anlaşma sağladı.

Murat Övüç tarafından geçtiğimiz günlerde program yaptığı Palm Beach Lara adlı mekanda sanatçı Yeşim Salkım için ağza alınmayacak laflar edilmesinin ardından mekan yetkilileri derhal harekete geçti. Mekan yetkililerinin aldığı karar ışığında, olayın yaşandığı gün Murat Övüç’ün sahne performansının bitmesine 45 dakika kala Övüç sahneden indirildi ve sosyal medya fenomeninin ilerleyen tarihlerdeki programları da iptal edildi.

Murat Övüç'ün Yerine Yeşim Salkım 2 – murat ovuc yesim salkim

Murat Övüç Kovuldu!

Söz konusu olayın gerçekleştiği günün ardından hemen karar alan mekan yetkilileri Murat Övüç’ün programlarını tamamen bitirme ve sosyal medya fenomeni ile yollarını ayırma kararı aldı. Palm Beach Lara adlı mekanın yöneticileri daha sonrasında açıkladıkları karar ışığında Murat Övüç’ün küfür ettiği Yeşim Salkım ile Cumartesi günü sahne alması yönünde anlaştıkları ifade edildi. Açıklamalarına Murat Övüç ile bir daha asla çalışmama kararı aldıklarını da ilave eden mekan yetkilileri, konu ile ilgili bir de tüm kadınlar için jest yaptı. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Yeşim Salkım konserine tüm kadın izleyicilerin ücretsiz bir biçimde giriş yapabileceğinin altını çizen mekan yetkilileri, her zaman için kadınların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. Yöneticiler bu vesile ile Murat Övüç tarafından Yeşim Salkım özelinde tüm kadınlara yöneltilen hakaretleri bir kez daha kınadı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri