Magazin

Murat Boz’dan Aşk Dedikoduları ile İlgili Şaşırtan Açıklama!

Murat Boz aşk iddiaları ile ilgili açıklamalar yaptı

Abone Ol  
 
59 / 100

Murat Boz tarafından geçtiğimiz günlerde oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten’in fotoğraflarının beğenilmesi ve ikilinin yakın olduğu iddiaları yeni bir aşk söylentilerini beraberinde getirmişti. Murat Boz konu ile ilgili magazin muhabirlerine şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu ile evliliklerini bitirmiş olan Melis İşiten’in fotoğraflarını sosyal medya üzerinden beğenmişti. İkili arasında bir süredir yakın olduklarına dair iddialar da bulunuyordu. Bunun üzerine yeni bir aşkın doğabileceğine dair çeşitli dedikodular yayılmaya başladı. Önceki gece Etiler’de magazin muhabirlerine yakalanan Popçu Murat Boz konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dedikoduların yalnızca bir sosyal medya beğenmesinde ibaret olduğunu belirten Murat Boz, aşk iddialarını yalanladı. Söz konusu durum gerçekleştiği takdirde kendi ağzı ile herkese duyurabileceğini belirten Boz, şu an aşık olduğu birinin olmadığını ifade etti.

Düzenli bir şekilde yaptığı spor faaliyetleri ve her daim fit görüntüsü ile bilinen yakışıklı Popçu Murat Boz, aşk konularına aşk ile baktığını ancak şu anlık özel hayatında herhangi bir gelişme olmadığını belirtti.Murat Boz'dan Aşk Dedikoduları ile İlgili Şaşırtan Açıklama! 2 – murat boz ask dedikodusu 2

“Olduğu Zaman Ben Söylerim”

Etiler’de magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı Murat Boz, pandemi döneminde kendini yalnız hissedip hissetmediği yönündeki soruya isim, “kısmet” şeklinde cevap verdi. Zaman zaman keşke şu an sevgilim olsaydı diye düşündüğünü ifade eden yakışıklı şarkıcı, aşk hayatında herhangi bir gelişme olduğu takdirde bunun haberini bizzat kendisinin vereceğini belirtti. Bu anlamda kendisinin Instagram beğenilerini ya da paylaşımlarını incelemenin gereksiz olduğunu kaydeden Boz, aşk haberlerini Instagram’dan duyurmayacağını aktardı.

Geçtiğimiz günlerde annesi, babası ve ağabeyi ile uzun bir tatil yapan Murat Boz, onları pandemi sürecinde göremediğini ve çok özlediğini belirtti. Fethiye ve Bodrum’da hasret giderdiklerini kaydeden ünlü şarkıcı, “Aile hayattaki en önemli şeylerden biri” şeklinde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri