DünyaGenel

‘Muhammed’in sesini duyuran herkese teşekkür ediyorum’

AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları araştıran İdlibliler, fotoğraflar arasından hayat ve haber kategorisinde aday gösterildikleri kendi karelerine oy verdi.

Abone Ol  
 
69 / 100

AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları araştıran İdlibliler, fotoğraflar arasından hayat ve haber kategorisinde aday gösterildikleri kendi karelerine oy verdi.

Doğuştan elleri ve kolları olmayan Muhammed bebeğin babası Halit Mısaytıf, oylamaya katıldı.

Mısaytıf, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Oğlumun sesini duyurduğu için Türk hükümetine ve Anadolu Ajansına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Mısaytıf, “Muhammed’in sesini duyuran herkese teşekkür ediyorum. Oğlum Muhammed’in yer aldığı fotoğrafın aday olduğunu sosyal medya üzerinden gördüm. İnşallah Muhammed’in olduğu fotoğraf kazanır.” ifadesini kullandı.

Beşşar Esed rejimin İdlib’in Marrıtmısrın beldesine düzenlediği saldırı ardındanki çekilen ve yarışmada aday gösterilen fotoğrafta yer alan Ahmet Devvara da hayat sürdürdükleri eve saldırı düzenlendiğini ve kolundan yaralandığını söyledi.

Devvara, “Saldırı ardından AA çalışanı fotoğrafımı çekti. Yılın fotoğraflarına aday olmuş. İnşallah kazanır. Temenni ederim ki AA buradaki insanların acılarını ve Esed rejiminin vahşetini dünyaya duyurmaya devam eder.” şeklinde konuştu.

Ağır bir deri hastalığı olan Pemfigus hastalığına yakalanan Meryem es Sah’ın babası İbrahim es Sah da “Kızımın olduğu fotoğraf yılın fotoğrafı için aday gösterilmiş. Ümit ederim kazanır.” dedi.

Kızının sesini duyurduğu için Anadolu Ajansına teşekkür eden baba Sah, “Umarım Meryem’in fotoğrafı kazanır. Meryem gibi yüzlerce ihtiyaç sahibi çocuk var. Bu insanların sesini duyuran Anadolu Ajansına şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri