GündemMagazin

Mucize Doktor Dizisi yeni Transferler

Abone Ol  
 
61 / 100

Geçtiğimiz dönemlerin en başarılı dizisi haline gelen ve başarısını dizinin ilk bölümünden son bölümüne kadar sürdürmeyi başaran Mucize Doktor, Fox TV’nin vazgeçilmez dizilerinden biriydi. 28 bölüm yayınlanan ve yayınlandığı tüm bölümlerde başarısını iyi bir şekilde korumayı başaran Mucize Doktor, pandemi nedeni ile çekimlere ara vermişti. Korona virüs nedeniyle çekimlerine mart ayında son verilen ve 2. sezonu için hazırlıklara başlanan Mucize Doktor’da büyük değişiklikler ve gelişmeler oldu.

Geçtiğimiz günlerde neler yapılacağı amacıyla toplanılan toplantıda Mucize Doktor ekibi bir araya geldi. Dizinin yeni sezonu çekilirken özellikle de izleyicilerin oldukça merak ettiği şeylerden biri kadroda değişiklik var mı? kadrodan ayrılan ve kadroya yeni dahil olan isimleri merak eden izleyiciler yeni sezonu heyecanla bekliyor.

Daha önce dizinin kadrosu hakkında Doruk karakterine hayat verecek olan Hakan Kurtaş ismi zaten duyulmuştu ve oldukça da hoş karşılanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda menajeri ile buluşan ve yeni projeler hakkında bilgi alan Seda Bakan konusunda da kafa karışıklığı vardı. Menajeri ile yeni projeler üzerinde değerlendirme yaptığını söyleyen Seda Bakan, Mucize Doktor dizisi ile henüz anlaşma yapmadığını da kanıtlamıştı.

Bizler böyle düşünür iken Seda Bakan’dan yeni bir açıklama geldi. Güzel oyuncu ”Mucize Doktor dizisiyle anlaşmaya vardık sayılır, aslında sadece sözleşme vs gibi imza işleri kaldı. Şimdilik bir pürüz gözükmüyor” dedi. Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder ile Damla’ya hayat veren Merve Dizdar da dizinin setini çok seven iki başarılı oyuncuydu fakat dizinin kalan hikayesinde yer almadıkları nedeniyle yapım tarafından gönderildiler.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri