Magazin

Mine Tugay’ın Dramı

Abone Ol  
 
69 / 100

Türkiye’nin yaşı geçtikçe güzelliği korumayı başardığı güzeli Mine Tugay başarılı oyunculuk kariyeri ile de sık sık gündeme geliyor. Son olarak rol aldığı Zalim İstanbul dizisinin yanı sıra Behzat Ç. dizisindeki önemli rolü ile de gönülleri çalmayı başarmıştı.

Sosyal medyada çok sık bir şekilde güzelliği ile gündeme gelen ve o güzelliğine kıyasla yaşı ile de şaşırtan güzel oyuncunun çok büyük bir fan kitlesi bulunmakta. 42 Yaşında olan ünlü ve güzel oyuncu Mige Tunay sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile ilk defa bir dramını sevenleri ile paylaştı.

Yakın zamanlarda doğum günü olan Mine Tugay ona hediye almak isteyen hayranlarını ve sevenlerini Türk Kanser Derneği’ne destek olmaya çağırdı. Tüm hayranlarını bağış yapmaya çağıran Mine Tugay’ın sosyal medya üzerinden paylatığı mesajda şu kısım dikkatleri oldukça çekti;

“Bu beni çok mutlu eder. Bunun için bir bağış kampanyası açtım. Ben abimi kanserden kaybettim. Kanser tedavi süreci ne kadar zor bilirim. Kimse sevdiklerini kaybetmesin diye onlara bir umut ışığı olalım istiyorum. Zaten zor olan bu süreci onlar için hafifletelim istiyorum. Lütfen desteğinizi esirgemeyin” diye yazdı.

Farkındalığı yaratmak adına sosyal medya hesaplarından da oldukça çaba gösteren  Mine Tugay, bağış kampanyasının 28 Temmuz’a yani doğum gününe kadar açık olacağını söyledi.

Mine Tugay'ın Dramı 2 – w 5

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri