EkonomiGenel

Migros’tan Anadolu Sağlık Merkezi “E-Doktor” Hizmeti

Migros, bütün Türkiye’de geçerli olan “e-doktor” hizmeti ile Anadolu Sağlık Merkezi’nin tecrübeli eksper doktorlarıyla hastaneye gitmeden çevrimiçi görünümlü görüşme olanağı sağlıyor.

Abone Ol  
 
67 / 100

Migros, bütün Türkiye’de geçerli olan “e-doktor” hizmeti ile Anadolu Sağlık Merkezi’nin tecrübeli eksper doktorlarıyla hastaneye gitmeden çevrimiçi görünümlü görüşme olanağı sağlıyor.

Migros’tan yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin hayat niteliğini ileriye taşıyacak kaliteli ve itimat edilir hizmet yayınlayan Migros, sağlık bölümünde mühim bir programlamayı hayata geçiriyor.

Migros ve Anadolu Sağlık Merkezi iş birliğinde başlatılan “e-doktor” hizmeti kapsamında, Migros müşterileri hastaneye gitmeden Anadolu Sağlık Merkezi’nin eksper doktorları ile çevrimiçi görünümlü görüşme yapabiliyor.

Alanında tecrübeli eksper hekimlerle görünümlü görüşmek isteyenler, Türkiye’nin 81 ilinde tespit edilen Migros mağazalarının kasalarından ve Migros Sanal Market’ten alacakları PNR kodları ile Anadolu Sağlık Merkezi’ni “44 44 276” numaralı davet merkezinden arayarak randevularını rahatlıkla oluşturabiliyorlar.

E-doktor uygulamasından faydalanmak isteyenler, ilk randevu ardından 1 ay süresince sınırsız kullanım hakkı olan çevrimiçi tıbbi danışmanlık görüşmesi, çevrimiçi dal hekimi görüşmesi, 2 seanslık çevrimiçi psikolog görüşmesi ve 4 seanslık çevrimiçi diyetisyen görüşmesi gibi değişik alternatifler arasından gereksinimi olanı seçebiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri