EkonomiGündemSağlık

Medipol Üniversitesinden “PCR testi ücreti” açıklaması

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Naci Karacaoğlan, "Hastanelerimizde Kovid-19 tanısı suretiyle heves üstüne yapılan PCR testleri için basında yer alan birtakım iddiaların aksine Sağlık Bakanlığının tespit ettiği fiyatın üstünde bir bedel alınmamaktadır" açıklamasında bulundu.

Abone Ol  
 
68 / 100

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Naci Karacaoğlan, “Hastanelerimizde Kovid-19 tanısı suretiyle heves üstüne yapılan PCR testleri için basında yer alan birtakım iddiaların aksine Sağlık Bakanlığının tespit ettiği fiyatın üstünde bir bedel alınmamaktadır” açıklamasında bulundu.

Karacaoğlan, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı sağlık kuruluşlarında verdiği hizmetin tamamı için kesilen fişlerin yanlış yorumlamalara yol açtığının anlaşıldığını bildirdi.

Prof. dr. Karacaoğlan, “Hastanelerimizde Kovid-19 tanısı suretiyle heves üstüne yapılan PCR testleri için basında yer alan birtakım iddiaların aksine Sağlık Bakanlığının tespit ettiği fiyatın üstünde bir bedel alınmamaktadır.” ifadesini kullandı.​​​​​​​

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri