Sağlık

Medicana International İzmir Hastanesi hizmete girdi

Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermeye başladı.

Abone Ol  
 

Medicana Sağlık Grubu’nun sağlık bölümünde 30 seneye yaklaşan hastanecilik tecrübesini aktardığı Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermeye başladı.

Hastaneden oluşturulan yazılı bildirime göre, genel cerrahiden, beyin ve sinir cerrahisine, ortopediden, göğüs hastalıklarına kadar pek çok branşta hasta kabulü oluşturulan hastane toplam 110 milyon dolarlık yatırımla yaşama geçirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal, hasta ve hasta yakınları yönünden memnuniyeti yüksek bir hizmet sunduklarını kaydederek, “Hastanemiz, İzmirliler’in büyük teveccühüyle karşılaştı. Hasta alımına başladığımız ilk günde onlarca ameliyat gerçekleştirdik ve poliklinik hizmeti sunduk. Bütün tıp disiplinleri, özellikli tedavileri ve üstün teknoloji ile birleştirdiğimiz cerrahi tedavi olanaklarını hasta merkezli hizmet anlayışıyla bir araya getirdik. Bu anlayışla sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Hastanenin, Medicana Sağlık Grubu’nun başka hastanelerinde bulunduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak etkinlik gösterdiği, 1992 yılından bu yana sağlık hizmeti veren Medicana Grubu’nun İstanbul, Ankara, Konya, Samsun, Sivas, İzmir ve Bursa’da yer alan 13 hastanesi ile etkinliklerine devam ettiği belirtildi.

Medicana Grubunun 9 bine yakın çalışanı ile hastalarına çağdaş tıbbın son imkanlarını sunduğu, senelik 3 milyondan çok ayakta hasta kabulü ve 385 binden çok hasta yatışı gerçekleştirdiği ifade edildi.

Öte yandan Medicana International İzmir Hastanesi’nin ilk bebeği Bade’nin de 9 Eylül’ün ilk ışıklarında dünyaya gözlerini açtığı belirtildi. Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt ve eşi Dr. Nazan Bozkurt’un anne Seher Nazlı Ulusoy ve baba Mukadder Ulusoy’u ziyaret ederek heyecanlarını paylaştığı kaydedildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri