EkonomiGenel

MediaMarkt’tan kahveseverlere özel fırsatlar

MediaMarkt Türkiye, Dünya Kahve Günü’nün de yaklaşmasıyla kahve severlere özel kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor.

Abone Ol  
 
64 / 100

MediaMarkt Türkiye, Dünya Kahve Günü’nün de yaklaşmasıyla kahve severlere özel kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, MediaMarkt, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nün yaklaşmasıyla bütün kahve severlere “bol köpüklü fırsatlar” sunuyor.

MediaMarkt Türkiye, uzaktan eğitim ve çalışma sistemlerine geçilmesiyle evden çalışan, toplantılarını ve sohbetlerini ekran karşısında yapan ya da molalarını balkonlarında veren bütün kahve severleri rahatlatacak 4 Ekim Piyasa gününe kadar devam edecek bir kampanya başlatıyor ve detaylı kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor.

MediaMarkt’ın başlattığı “bol köpüklü fırsatlar” kampanyasında Türk kahve makinelerinden filtre kahve makinelerine, espresso makinelerinden cappuccino makinelerine ve tek tuşla çoğu değişik kahve seçenekleri yayınlayan tam otomatik kahve makinelerine kadar detaylı cihazlarda seçenekler sunuluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri