Ekonomi

MediaMarkt Türkiye’de e-ticareti Çağanur Atay Uçtu yönetecek

 MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve MediaMarkt Türkiye ve İsveç Pazarlama ve Kurumsal Etkileşim Direktörü olarak mesuliyet alan Çağanur Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye'de e-ticareti de yönetecek.

Abone Ol  
 

MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve MediaMarkt Türkiye ve İsveç Pazarlama ve Kurumsal Etkileşim Direktörü olarak sorumluluk alan Çağanur Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye’de e-ticareti de yönetecek.

Şirket açıklamasına göre, Çağanur Atay Uçtu, 1 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi, MediaMarkt Türkiye Pazarlama, Kurumsal Etkileşim ve e-ticaret Direktörü ve MediaMarkt İsveç Pazarlama ve Kurumsal Etkileşim Direktörü olarak vazifeine devam edecek.

Açıklamada verdiği verilere göre, 2015 yılından bu yana MediaMarkt’ta vazife alan Çağanur Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye’nin müşteri merkezli dönüşüm sürecinde mühim bir sorumlu üstlendi ve bu alanda Türkiye’de oluşturulan çalışmaların, globale ihraç edilmesinde numune teşkil etti.

Tüm şirket organizasyonunun müşteri esaslı bir yaklaşımla tasarım edilmesini gerçekleştiren Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye’nin yalnızca satış evveli bilgilendirme kanallarını değil, satış boyunca olan ve satış ardından da devam eden davetiye merkezi ve müşteri tecrübesi departmanlarını ve CRM departmanlarını toplu yöneten bir organizasyon olmasına katkılar sağladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri