Spor

MediaMarkt Startup Challenge’20 başvuruları 2 hafta uzatıldı

MediaMarkt Startup Challenge'20'nin son müracaat tarihi, 2 hafta daha uzatıldı.

Abone Ol  
 

MediaMarkt Türkiye’nin gerçekleştirdiği ve normal şartlarda 11 Eylül tarihinde sona erecek olan MediaMarkt Startup Challenge’20’nin son müracaat tarihi, 2 hafta daha uzatıldı.

Şirket açıklamasına göre, perakendeyi tekrar şekillendirecek girişimcileri bir araya getirmeyi amaçlayan projeye müracaatlar, “mediamarktstartupchallenge.com” adresi üzerinden 25 Eylül tarihine kadar devam edecek.

20 Ekim tarihinde dijital platformlar üzerinden canlı düzenlenecek. Kazananlar 20 Ekim tarihinde dijital platformda düzenlenecek etkinlikle canlı olarak açıklanacak.

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen ve bu bağlamda perakende sektörüne yönelik çözümler ilerleten projeler arasından istenilen kıstaslara ideal 10 proje, 20 Ekim’de dijital olarak düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde eksper jüriye sunumunu yapacak.

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üçe giren projeler ödüllendirilecek. Birinci olan proje, Münih’te gerçekleşecek Plug and Play Retailtech Hub hızlandırma programına katılmanın yanı sıra; girişimciler amacıyla kurumsal ortaklıklar yayınlayan hızlandırma programına dahil olma hakkı, Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcıları arasında olan Plug and Play’in girişimci ağına dahil olma fırsatı yakalayacak. İkinci olan proje ise MediaMarkt mağazalarında pilot program fırsatı ve Kategori Mağazacılığı Derneği’ne çözümlerini sunma hakkı elde edecek. Üçüncü olacak proje de gene MediaMarkt mağazalarında pilot program imkânına sahip olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri