Genel

MediaMarkt “Bekarlar Günü” kampanyasında en çok tercih edilen ürün belli oldu

MediaMarkt "Bekarlar Günü" kampanyasında en çok tercih edilen ürünün kablosuz elektrikli süpürge olduğunu duyurdu.

Abone Ol  
 
60 / 100

MediaMarkt “Bekarlar Günü” kampanyasında en çok tercih edilen ürünün kablosuz elektrikli süpürge olduğunu duyurdu.

MediaMarkt’ten yapılan açıklamaya göre, şirket bütün dünyada Bekarlar Günü olarak kutlanan 11.11 tarihinde teknolojiseverlere özel kampanyalar sunmuştu. 11 ve 12 Kasım tarihlerine özel kısıtlı bir vakit için yaşama geçirilen kampanaya dair bilgiler ve teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürünler ise MediaMarkt doğrultusundan bugün açıklandı.

Bu bilgilere göre “bekar” teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürün, sürpriz bir şekilde Dyson V7 kablosuz elektrikli süpürge oldu. Yapılan açıklamaya göre Dyson markalı süpürgeler MediaMarkt mağazalarında kategorisinde çok satılan ürünler arasında yer alsa da bu senenin bilgileri, geçen senenin bilgileriyle karşılaştırıldığında değişiklikler da göze çarpıyor. Geçtiğimiz yıl belirtiler bilgilere göre teknolojiseverlerin öncelikli tercihi akıllı cep telefonları olmuştu.

– Cep telefonları hala çok gözde

En çok satılan ürünler listesinde ilk sırayı Dyson V7 kablosuz süpürge alsa da en çok alış veriş yapılan kategoriler ele alındığında ilk sırada cep telefonları görülüyor. Bunlar arasından en çok satın alınan telefon modeli ise Samsung Galaxy A71 oldu. Teknolojiseverlerin indirimde en çok alış veriş yaptığı ürün kategorilerinde ikinci sırayı beyaz eşyalar alırken listenin üçüncü esnasında ise süpürgeler bulunuyor.

MediaMarkt’ın açıkladığı bilgilerde ilgi çeken başka bir başlık ise yükselen ciro, ziyaretçi ve alış veriş yapma oranları oldu. Buna göre indirim vakitcinde MediaMarkt’ın ziyaretçi sayısında yüzde 54’lük bir artış yaşanırken mediamarkt.com.tr’ye gelen ziyaretçilerin alış veriş yapma oranında ise yüzde 117’lik artış gerçekleşti.

Bu bilgiler ise MediaMarkt’ın cirosal anlamda yüzde 417’lik bir büyüme yaşamasına niçin oldu.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri