Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
7,3248 TL 8,8013 TL 10,1909 TL 410,93 TL 674,17 TL 6,32 TL
Hava Durumu
4 ºC

Haber / Magazin
Tarih : 15.08.2020 00:00:00   Güncelleme : 15.08.2020 00:00:00

Yesim Salkim’dan YouTube’da Flas Açiklamalar!

Yesim Salkim’dan YouTube’da Flas Açiklamalar!


Yesim Salkim’dan YouTube’da Flas Açiklamalar!

Yesim Salkim, Gülben Ergen ve eski esi Hakan Uzan hakkinda çarpici açiklamalarda bulundu.

Geçtigimiz günlerde sosyal medya fenomeni Murat Övüç ile davalik olarak gündeme gelen Yesim Salkim, YouTube platformu üzerinden yayin yapan Gökhan Çinar sunumundaki Katarsiz X-tra adli programa katildi. Oldukça tansiyonlu ve zor günler geçiren Yesim Salkim, program kapsaminda hem bugüne hem de geçmise dair oldukça önemli açiklamalarda bulundu. An itibariyle birçok konuda korkusu oldugunu dile getiren Salkim, çocukken ve gençken çok daha korkusuz ve cesur biri oldugunu söyledi. Artik korkulari oldugunun farkinda oldugunu ifade eden Yesim Salkim, bu durumu kendine itiraf etmek konusunda da çalismaya devam ettigini belirtti.

Mutlu Bir Kadin Olamadim

Ünlü sarkici Yesim Salkim, katildigi YouTube programinda hayatina ve kisiligine dair çarpici itiraflarda bulunurken, yalniz olmaktan artik yoruldugu ifade etti. Hayatinin büyük bir bölümünün yalniz bir sekilde mücadele ederek geçtigini dile getiren güzel sarkici Yesim Salkim, sürekli mücadele etmekten ve baskalari ile her konuda savasmaktan asla mutlu olamadigini ve kendini mutlu bir kadin gibi hissedemedigini itiraf etti.

Gülben Ergen ile aralarindaki uzun süreli gerginlige de deginen ünlü sarkici Yesim Salkim, bu hikayenin kendisinde sakli oldugunu ifade etti. Geçmiste bu konu ile ilgili bazi açiklamalar yaptigini hatirlatan Salkim, bu dünyadan kimseden nefret ederek göçmek istemedigini ve iyi bir sekilde ayrilmak istedigini dile getirdi.

Sosyal medya fenomeni ile aralarindaki gerginligin yargi önüne tasindigini belirten Yesim Salkim, olayin kisisel özür ya da araya girecek tanidiklar yolu ile barisma boyutunu astigini ve Murat Övüç tarafindan kendisi özelinde tüm kadinlara karsi edilen hakaretlerin yargi karsisinda cezasini bulmasi gerektigini aktardi. Bu anlamda ikilinin mahkeme karsisinda yan yana gelip gelmeyecegi de merak konusu olmaya devam ediyor.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu
Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz