Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
7,5231 TL 8,9804 TL 10,4287 TL 411,42 TL 674,98 TL 6,10 TL
Hava Durumu
3 ºC

Haber / Magazin
Tarih : 10.08.2020 00:00:00   Güncelleme : 10.08.2020 00:00:00

Tamer Karadagli Sevgilisi ile Kizini Tanistirdi

Tamer Karadagli Sevgilisi ile Kizini Tanistirdi


Tamer Karadagli Sevgilisi ile Kizini Tanistirdi

Önceki aksam Yeniköy’deki Gazebo’da Tamer Karadagli, kizi Zeynep ve Karadagli’nin sevgilisi Didem Ceran görüntülendi. Ünlü oyuncu Karadagli’nin burada kizini ve sevgilisini birbirleri ile tanistirdigi ögrenildi.

2007 senesinde bosandigi Arzu Balkan’dan Zeynep isminde bir kizi olan ünlü oyuncu Tamer Karadagli uzun süredir herhangi bir ask dedikodusuna karismamisti. Son olarak ise 53 yasindaki Karadagli’nin 39 yasindaki Didem Ceran ile ask yasadigi ögrenildi. Didem Ceran, sosyal medya fenomeni olarak taniniyor.

Kizi Zeynep ve sevgilisi Didem Ceran ile Yeniköy’de bir aksam yemegi yiyen Tamer Karadagli ise çikista magazin gazetecilerinin sorularini yanitsiz birakti.

Survivor’a Katilmisti

53 yasindaki Tamer Karadagli’nin sevgilisi oldugu ögrenilen 39 yasindaki sosyal medya fenomeni Didem Ceran ise yemek sonrasi kendisini çeken gazetecilere, “Beni çekmeyin, ben ünlü degilim” seklinde cevap verdi. Ceran’in 2011 yilinda Acun Ilicali yapimciligindaki fenomen yarisma Survivor’a katildigi ve burada ilk turda elendigi ögrenildi. Didem Ceran ayrica YouTube üzerinden yayinladigi skandal olan videolarla da zaman zaman gündeme gelmeyi basaran bir sosyal medya fenomeni olarak taniniyor.

Arzu Balkan ile evli oldugu süreçte esini aldattigi ve bu sebeple de santaja ugradigi bilinen ünlü oyuncu Tamer Karadagli o yillarda kameralar karsisinda esinden ve ailesinden özür dilemek için yaptigi açiklamalar ile uzun bir süre gündem olmustu. Sonrasinda da her firsatta o dönemde yasanan olaylar için pismanligini dile getiren tecrübeli oyuncu, uzunca bir süre yeni bir aska yelken açmamisti. Bu anlamda Didem Ceran ile olan birlikteligi magazin basini için de sürpriz olarak degerlendirildi. Tamer Karadagli’nin sevgilisi Didem Ceran ve kizi Zeynep’i tanistirma etkinliginin nasil sonuç verdigi ve taraflarin ne tepki gösterdigi ise bilinmiyor.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu
Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz