Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
7,3248 TL 8,8013 TL 10,1909 TL 410,93 TL 674,17 TL 6,32 TL
Hava Durumu
3 ºC

Haber / Magazin
Tarih : 15.08.2020 00:00:00   Güncelleme : 15.08.2020 00:00:00

Kivanç Tatlitug'nun Bir Reklamdan Aldigi Dudak Uçuklatan Rakam

Kivanç Tatlitug'nun Bir Reklamdan Aldigi Dudak Uçuklatan Rakam


Kivanç Tatlitug'nun Bir Reklamdan Aldigi Dudak Uçuklatan Rakam

Yakisikli oyuncu Kivanç Tatlitug, 10 senedir reklam yüzü oldugu bir giyim markasi için tekrardan kamera karsisina geçti.

Yakisikli oyuncu Kivanç Tatlitug, ülkemizin en çok kazanan ünlüleri arasinda olmaya devam ediyor. Her hareketi her paylasimi olay olan basarili oyuncu, yaklasik 10 yildir bir giyim markasinin reklam yüzü olmaya da devam ediyor. Tatlitug’un bir reklam filminden kazandigi rakamlar ise dudak uçuklatiyor.

Reklam yüzü oldugu giyim markasinin yeni sezon fotograf çekimleri için kamera karsisina geçen yakisikli oyuncu Kivanç Tatlitug, ününe ragmen oldukça sakin bir evlilik yasami sürdürüyor. Her reklam filmi ve her projesi olay olan basarili oyuncu, reklam filmlerinden kazandigi ücretlerle de birçok ünlüyü geride birakmis görünüyor. Iste Tatlitug’un bir reklam filminde aldigi dudak uçuklatan rakamlar…

Her Yeni Projede Daha da Katlaniyor!

10 yildir bir giyim markasina reklam yüzü olarak hizmet veren yakisikli aktör Tatlitug’un, yalnizca son reklam filminden 1 milyon euro civarinda bir ücret kazandigi iddia ediliyor. Her yeni projesi ile olay olmaya devam eden basarili oyuncunun aldigi ücret de gün geçtikçe artiyor.

Kivanç Tatlitug’un son reklam filminden elde ettigi kazanç Türk Lirasina çevrildigi takdirde 8 milyon 732 bin TL’ye denk geliyor. Basarili oyuncunun bir önceki reklam filminden ise 5 milyon TL seviyesinde bir ücret elde ettigi belirtiliyor. Bu anlamda Tatlitug’un her yeni reklam filminde kazandigi ücreti de katlamaya devam ettigini söyleyebiliriz. Yakisikli oyuncunun kazandigi yüksek ücretlere ve dünyaya yayilmis ününe ragmen magazin olaylarindan uzak, sakin bir evlilik yasami sürdürdügü belirtiliyor. Ünlü oyuncu otomobil ve araç modifiye alanindaki tutkusu ile taniniyor. Tatlitug’un yakin dönemde herhangi bir dizi projesine katilip katilmayacagi ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu
Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz