Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
7,5231 TL 8,9804 TL 10,4287 TL 411,42 TL 674,98 TL 6,10 TL
Hava Durumu
3 ºC

Haber / Magazin
Tarih : 18.08.2020 00:00:00   Güncelleme : 18.08.2020 00:00:00

Feridun Düzagaç Az Kalsin Dolandiriliyordu! Sanatçiya Büyük Sok!

Feridun Düzagaç Az Kalsin Dolandiriliyordu! Sanatçiya Büyük Sok!


Feridun Düzagaç Az Kalsin Dolandiriliyordu! Sanatçiya Büyük Sok!

Söz konusu sirket yetkilisi ile ilgili hapis istemi ile dava açilma karari alindi.

Ünlü sarkici Feridun Düzagaç bir zaman menajerlik hizmeti aldigi sirket tarafindan az kalsin dolandiriliyordu. Basarili sanatçi gereken önlemler alinmasa ve olay fark edilmese hayatinin sokunu yasayabilirdi. Bu kapsamda geçtigimiz yillar içerisinde Istanbul Cumhuriyet Bassavciligina basvuruda bulunan Feridun Düzagaç, menajerlik hizmeti veren bir sirket ile görüsmeler gerçeklestirdigini, söz konusu sirket yetkilisi tarafindan kendisi için Emrah G. adinda bir asistanin yönlendirildigini ve bahsi geçen sirket ile üç ay süre kadar çalistiklarini ifade etti.

Sahte Imza Olay Oldu!

Dolandiricilik faaliyetlerine adi karisan söz konusu sirketle iliskisini sonlandirdiklari zaman aralarinda herhangi bir ihtilaf olmadigini savciliga belirten ünlü sarkici Feridun Düzagaç, sonrasinda ise kendisine bir ödeme emrinin tebliginin yapildigini ve eski menajerlik sirketi tarafindan hakkinda icra takibi baslatildigini dile getirdi. Bu kapsamda ortaya atilan iddialar isiginda bahsi geçen sirket tarafindan, Feridun Düzagaç’in imzaladigi iddia edilen bononun ödenmedigi belirtilerek icra takibine basvurululdugu aktarildi. Söz konusu sirkete karsi herhangi bir borcu olmadigini ve bahse konu olan bononun da kendisi tarafindan asla imzalanmadigini savunan magdur sarkici Feridun Düzagaç, icra takip kararina itiraz etti ve ayrica bu yöntem ile kendisini dolandirma amaci güden sirket yetkililerine de gereken cezanin verilmesini talep etti.

Savcilik tarafindan baslatilan incelemeler sonucunda da bono üzerinde yer alan imzalarin Feridun Düzagaç'a ait olmadigi kanitlandi. Yetenekli sanatçi Feridun Düzagaç, kendi karsilastigi örnekte oldugu gibi dolandirici menajerlik sirketlerine karsi da tüm meslektaslarini ve menajerlik faaliyetine ihtiyaç duyan meslek kollarini dikkatli olmalari yönünde uyardi. Konu ile ilgili yargi organlari tarafindan verilecek olan merakla bekleniyor.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu
Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Popüler Haberler