Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
7,3248 TL 8,8013 TL 10,1909 TL 410,94 TL 674,19 TL 6,33 TL
Hava Durumu
4 ºC

Haber / Magazin
Tarih : 20.08.2020 00:00:00   Güncelleme : 20.08.2020 00:00:00

Demet Özdemir Sosyal Medya Hesaplari Üzerinden Isyan Etti! Flas Açiklamalar!

Demet Özdemir Sosyal Medya Hesaplari Üzerinden Isyan Etti! Flas Açiklamalar!


Demet Özdemir Sosyal Medya Hesaplari Üzerinden Isyan Etti! Flas Açiklamalar!

Ismi Kerem Bürsin, Murat Boz, Oguzhan Koç, Kaan Yildirim ve daha baska birçok ünlü ile ask dedikodularina karisan güzel oyuncu Demet Özdemir sosyal medya hesaplari üzerinden isyan etti. Iste Özdemir’in yaptigi flas açiklamalar…

Geçmiste birlikte rol aldigi Can Yaman ile iliskisini bitirmesinin ardindan bugüne kadar Kerem Bürsin, Murat Boz, Oguzhan Koç, Kaan Yildirim gibi çesitli isimlerle ask yasadigina dair dedikodular gündemden düsmeyen ünlü oyuncu Demet Özdemir, konu ile ilgili sosyal medya hesaplari üzerinden isyan etti. Uzun zamandir bir iliskisi olmadigini üstüne basa basa ifade eden Özdemir, hakkinda çikan haberlerden artik sikildigini dile getirdi.

Uzunca bir süredir iliskisi olmamasina ragmen israrla magazin muhabirleri ve magazin gazeteleri tarafindan iliskisi olduguna dair haberler yapildigini aktaran Özdemir, “Onlara göre ben 3 günde sevgili degistiriyorum” dedi.

“Dost Oldugum Birçok Erkek Arkadasim Var”

28 yasindaki güzel oyuncu Demet Özdemir, son zamanlarda hakkinda siklikla çikan ask haberlerine karsi sosyal medya hesabi üzerinden isyan etti. Yaptigi açiklamalarda zamanla bu tür haberlerin durulacagini umut ederek konusmama karari aldigini hatirlatan Özdemir, ancak bu beklentisine ragmen haberlerin daha da alevlenerek servis edilmeye baslandigini ifade etti.

Kendisinin de tüm insanlar gibi sohbet ettigi, dost oldugu erkek arkadaslari ve merhabalastigi tanidiklari oldugunu belirten ünlü oyuncu Demet Özdemir, magazincilere göre kendisinin 3 günde bir sevgili degistiren biri olarak gösterildigini aktardi. Bu izleniminin yanlis oldugunu kaydeden basarili oyuncu, uzunca bir zamandir sevgilisi olmadigini dile getirdi.

Geçmis zamanda haberlere konu olan Kerem Bürsin, Murat Boz, Oguzhan Koç, Kaan Yildirim gibi isimlerle herhangi bir iliskisi olmadigini ifade eden genç oyuncu Demet Özdemir, magazin muhabirlerini ve magazin gazetelerini söz konusu gerçek olmayan haberlerden uzak durmalarini talep etti.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu
Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz