Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
7,3248 TL 8,8013 TL 10,1909 TL 410,87 TL 674,08 TL 6,33 TL
Hava Durumu
4 ºC

Haber / Magazin
Tarih : 19.08.2020 00:00:00   Güncelleme : 19.08.2020 00:00:00

Ayasofya’yi Gezen Ünlü Oyuncu Amber Heard’den Flas Açiklamalar!

Ayasofya’yi Gezen Ünlü Oyuncu Amber Heard’den Flas Açiklamalar!


Ayasofya’yi Gezen Ünlü Oyuncu Amber Heard’den Flas Açiklamalar!

Son olarak Ayasofya Camii’ne giden ve burada çekildigi bir fotografi sosyal medya hesabi üzerinden paylasan Heard, flas açiklamalarda bulundu.

Iste detaylar…

Dünyaca ünlü oyuncu Amber Heard, bir süredir Istanbul’da tatil yapiyor. Istanbul’daki tatili sirasinda çektigi fotograflari sosyal medya hesaplari üzerinden gün asiri paylasmaya devam eden güzel oyuncunun son olarak Ayasofya Camii’yi ziyaret ettigi ögrenildi. Burada çekildigi fotograflari da sosyal medya hesabi üzerinden paylasan Heard, Ayasofya’yi görebildigi için kendisini çok sansli hissettigini dile getirdi.

Öncesinde tarihi yarimadayi gezdigini ifade eden Amber Heard, sonrasinda çiktigi Bogaz turu ile de oldukça keyifli anlar geçirdigini tüm takipçileri ile paylasti.

Johnny Depp ile Olayli Bir Sekilde Bosanmisti!

Johnny Depp ile olayli bir biçimde bosanarak uzun süre dünya gündeminde adindan söz ettiren Amerika Birlesik Devletleri vatandasi ünlü oyuncu Amber Heard, geçtigimiz günlerde geldigi Istanbul’da tatiline devam ediyor.

Sosyal medya hesabi üzerinden paylastigi fotograflarla Kapaliçarsi, Süleymaniye Camii, Ayasofya Camii, Misir Çarsisi gibi tarihi noktalari gezdigi görülen Heard, Bogaz turunun da hayli eglenceli oldugunu dile getiriyor. 34 yasindaki güzel oyuncu, Istanbul’daki tüm gezilerinden kaydettigi fotograflari her gün takipçileri ile paylasmayi sürdürüyor. Öncesinde yalnizca Ayasofya Camii’nin önünde poz veren ünlü oyuncu Amber Heard, son olarak Ayasofya’nin iç bölümünde çekildigi bir fotografi da Instagram hesabi üzerinden takipçileri ile paylasti. Her fotografinin altina Istanbul’un ve Türkiye’nin çok güzel bir yer oldugu notunu düsen Amerikali ünlü oyuncu, Ayasofya’yi görebildigi için de kendisini son derece sansli hissettigini dile getirdi. Imkani olan herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer olarak Ayasofya’yi öneren Amber Heard, Istanbul’un geri kalan noktalarini da görmek adina sabirsizlandigini ifade etti.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu
Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz