Ekonomi

LG, daha konforlu bir evden eğitim dönemi sağlıyor

LG, televizyondan monitöre ve yaz sıcaklarının devam ettiği bu günlerde serinlemeye yardımcı olan klimaya kadar farklı kategorideki ürünleri ile çocukların konforlu bir eğitim dönemi geçirmelerine destek oluyor.

Abone Ol  
 

LG, televizyondan monitöre ve yaz sıcaklarının devam ettiği bu sürelerda serinlemeye yardımcı olan klimaya kadar değişik kategorideki ürünleri ile çocukların konforlu bir eğitim devresi geçirmelerine destek oluyor.

LG’den oluşturulan bildirime göre, öğrencilerin monitöre rastgele acayip bir duruş pozisyonuna girmeden, vücutlarını germeden ya da bükmeden bakabilmeleri gerekiyor. LG 34WL750-B, çok yönlü ekran yüksekliği, eğim ayarı, kullanıcıların kafalarını eğmeden net bir görüş yakalayabilecekleri QHD IPS ekranı gibi kullanışlı özellikleri ile kusursuz bir seçenek oluşturuyor.

Ergonomik özelliklerin yanı sıra, parlak bir ekranın göz sağlığına zarar vermemesi de önemli. LG 34WL50S gibi mavi ışığı azaltan bir monitör ekran karşısında geçirilen vakitte meydana gelen göz yorgunluğunu en aza indiriyor. Hem de, LG 34WL85C gibi kullanışlı olarak geliştirilmiş kavisli monitörlerin büyük kavisli ekranı, titiz renk üretimi ve daha net, daha parlak HDR yardımıyla göz yorgunluğu olmadan sürükleyici bir tecrübe sunuyor.

Uzaktan eğitime ulaşmanın bir diğer yolu da TV üzerinden EBA TV yolu ile verdiği eğitimler. LG Smart TV platformundaki TRT programı ile LG TV kullanıcıları, ilk, orta ve lise eğitimlerinin uzaktan eğitim yolu ile verildiği EBA TV yayınlarını canlı olarak takip edebiliyor, kaçırdıkları dersleri diledikleri vakit yeniden izleyebiliyorlar. Hem de bu içeriklere LG’nin kullanıcı arkadaşı Smart TV arayüzü ve hareket sensörlü Sihirli Kumanda’sı ile hızlı ve basitçe erişebiliyorlar. Smart TV programı dışında EBA TV kanallarını uydu yayını üzerinden izlemek isteyen tüketiciler TKGS uyumlu LG TV’lerinde kanal güncellemesi yaparak Türksat 4A uydusu üzerinden alakalı hizmeti alabiliyorlar.

– “Doğadan gelen temiz hava ile en ideal çalışma ortamı”

Açıklamaya göre, LG ARTCOOL klima, Dual Inverter teknolojisiyle yüksek verimlilik sağlarken, doğanın içinden gelmişçesine temiz bir hava sunuyor; 6 kademeli dikey kanatçık tarafı kullanıcıların havayı istedikleri yöne vermelerine imkân tanırken, 4 yöne salınma fonksiyonu havayı etkili şekilde değişik yönlere üflüyor. Hem de LG ARTCOOL klimalar, LG’nin özel ev aletleri programı LG Smart ThinQ ile uzaktan yönetilebiliyor. Kullanıcılar, Wi-Fi donanımlı bir aygıt üzerinden, diledikleri vakit, diledikleri yerden klimalarını denetim ederek hava koşullarına göre çocukları için en sağlıklı ortamı hazırlayabiliyorlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri