Otomobil

Lamborghini’nin Yeni Aracının Testleri Başladı

Lamborghini SCV12 aracının test süreci başladı

Abone Ol  
 

Küresel çapta en çok tercih edilen spor otomobil markalarından olan Lamborghini, yeni üretilen modeli SCV12’nin test sürecine başladı. Söz konusu yeni modelin şimdiye dek üretilmiş olan en fazla güce sahip V12 motoru ile donanımının destekleneceği belirtildi.

Oldukça uzun bir süredir yeni modelleri ile ilgili çeşitli çalışmaların içerisinde olduğu bilinen dünyaca ünlü İtalya menşeli spor otomobil markası Lamborghini’nin yetkilileri en sonunda sessizliklerini bozdu. Yeni modelleri olan SCV12’nin test sürecinin başlatıldığını açıklayan yetkililer, söz konusu yeni aracın şimdiye dek üretilmiş olan en güçlü motor V12’ye sahip olacağını belirtti. Global ölçekte pek çok takipçisi ve kullanıcısı bulunan marka, yeni modelleri SCV12’nin test sürecine ilişkin çeşitli görüntüleri markanın YouTube hesabı üzerinden paylaşıma açtı.Bu görüntülerin paylaşılması ile birlikte dünya çapındaki birçok otomobil tutkunu derhal ekran başına geçerken, yeni model SCV12’ye dair pek çok ipucu da görüntüler sayesinde öğrenilmiş oldu.
Lamborghini’nin Yeni Aracının Testleri Başladı 2 – lamborghini scv12 2

Sürücü Koltuğuna Pirro Oturdu

Dünyaca ünlü Lamborghini markasının uzun süren sessizliğinin ardından üreteceği ilk model olacak olan SCV12’ye dair test sürecinin görüntülerini Lamborghini şirketinin Squadra Corse adlı bölümü Youtube kanalı üzerinden yayınladı. Söz konusu videoda da görüldüğü üzere Lamborghini’nin yeni modeli SCV12’nin test sürecinde sürücü koltuğuna tanınmış İtalyan pilot Emanuele Pirro otururken, Pirro’nun kendine özgü sürüş tekniği ve test pistinde attığı hızlı turlar ile videoyu izleyen otomobil tutkunlarını adeta mest ettiği gözlendi.Yeni üretilen modelin güçlü motor sesi de videoda net bir şekilde duyulmuş oldu.

Lamborghini hesapları üzerinden Youtube’da yayınlanmış olan SCV12 modelinin test sürecine ilişkin videoya dünyanın her noktasından ulaşılabilir. Şimdiden otomobil tutkunlarının dikkatini çekmeyi başarmış olan marka ise aracın donanımsal özelliklerine dair herhangi bir paylaşımda henüz bulunmadı. Videoda görüldüğü kadarıyla aracın dizaynı ve belli başlı özellikleri hakkında yorumlar yapılabilse de detaylı bir donanım haritasına ve bilgilendirmeye ilerleyen günlerde ulaşılabileceği otomotiv çevrelerinde konuşulan temel hususlar arasında yer alıyor.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri