Magazin

Kuaförüm Sensin de Büyük Bir Gerginlik Yaşandı!

Abone Ol  
 
63 / 100

Kuaförüm sensin yarışmasında 21 Temmuz Salı günü ekrana gelen bölümde sinirler oldukça gerildi. İzleyicilerin dikkatlerini üstüne çeken TV yarışması Kuaförüm Sensin bol tartışmalı bir günü geride bıraktı. Hem başarıyı hem de yüksek puanları toplamayı amaçlayan yarışmacılar rakipleri bırakıp kendi aralarında çatışmaya başladı.

Sinirleri ilk yükselten ve gerilimi ilk arttıran tartışma Özlem ve ekibi arasında gerçekleşti. En sert çatışmaların Engin ve Özlem arasında geçtiği Kuaförüm Sensin de asıl kıyamet değerlendirme sırasında koptu.  İlk hafta kuaförü ve makyözü ile başarıyı yakalayamayan ve ikinci şansını iyi değerlendirmek isteyen Çiğdem, aldığı düşük puanların karşısında ağlarken aynı zamanda da ekibini suçladı.

Kuaförüm Sensin de Büyük Bir Gerginlik Yaşandı! 2 – i 1

Kuaförüm Sensin Ekipleri

Kuaförüm Sensin’de bugün kuaför Bilal Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Dilek Kaya’dan oluşan birinci takım, kuaför Emine Çarkovic, makyöz Mira Akkurt model Selver Güneş’den oluşan ikinci takım, kuaför Öncü Aslan, makyöz Özlem Aslan, model Selen Eşdur’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur, makyör Tuna Dede, model Su Sümeyye Atlı’dan oluşan dördüncü takım sosyetenin göz bebeği saçı ve makyajı yapmak için yarıştı. Kıyasıya geçen yarışın sonunda kazanan takım Mustafa, Tuna ve Su oldu ve 10 bin lira kazandılar.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri