DünyaEkonomi

Kron, Asya pazarına teknoloji ihraç etmeye devam ediyor

İTÜ ARI Teknokent’te etkinlik gösteren Kron, küresel pazarlarda yeni müşteriler edinmeye devam ediyor.

Abone Ol  
 
64 / 100

İTÜ ARI Teknokent’te etkinlik gösteren Kron, küresel pazarlarda yeni müşteriler edinmeye devam ediyor.

Kron’dan yapılan açıklamaya göre, Kron, dünyanın sasenesi Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) ürünlerinden biri olan Single Connect ile de dünyaya teknoloji ihracatı gerçeklştirmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda Jazz ile anlaşan Kron, 63 milyonluk müşteri sayısıyla Pakistan’ın en büyük operatörünün network ve IT güvenliğini güçlendirip, operasyonel verimliliğini artıracak.

Hayata geçecek proje vasıtası ile geleneksel yollarla işleyen süreçlerini otomatik duruma getirecek olan Jazz, Kron’un sağladığı yüksek teknoloji program çözümleriyle ayrıntılı analiz gerektiren emniyet süreçlerini daha etkili ve verimli biçimde yönetecek.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, teknoloji yatırımlarına devam edeceklerini belirterek, “2020 senesi ortamında ülkemizde ve küresel pazarda çoğu yeni müşteri edinmenin sevincini yaşıyoruz. Küresel pazarlarda Jazz gibi mühim müşteriler edindikçe ürünlerimizin ileri teknoloji kabiliyetlerine olan inancımız pekişiyor ve her müşterimizde gösterdiğimiz başarı ve müşteri memnuniyeti bize güç katıyor.” ifadelerini kullandı.

Yenel, Asya-Pasifik sektöründe uzun süredir çalışma yürüttüklerini kaydederek, “Ürünlerimiz Pakistan’da bulunduğu gibi Asya-Pasifik bölgesinde de yoğun ilgi görüyor. Geçmişte yaptığımız anlaşmalarla birlikte, bugüne geldiğimizde bölgenin önde gelen telekom operatörlerinin teknoloji ihtiyaçlarına yanıt verdiğimizi görüyoruz. Şirketlerin altyapı kabiliyetlerini ve verimliliklerini ileri bir noktaya taşıyarak, milyonlarca kullanıcıya kesintisiz hizmet sunmalarını sağlıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri