EkonomiGenelGündemHaber

Kredi borcu olanlara müjde!

Borcunu kapamak isteyene 50.000 TL destek! İşte borç kapatma kredisi veren bankalar.

Abone Ol  
 

 

Kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar amacıyla bankalar doğrulusunda peş peşe müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Koronavirüs salgını ardından kamu ve özel bankalar çoğu değişik kredi paketlerini açıklamıştı. En son belirtiler paketler arasında borcun olanları rahatlatacak kredi desteği yer alıyor. Pandemi sürecinde bu kredi paketine yoğun ilgi gösteriliyor. Peki, borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri? İşte kredi borcunu kapamak isteyenler amacıyla bankaların kampanyaları.

 

Kredi borcu olanlara müjde! 1 – 1200x627 uzmanindan uyari para sayarken parmaginizi yalamayin 1588345726870 1

 

Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri? Transfer kredisi olarak da adlandırılan borç kapatma kredisi ile alakalı incelemeler sürüyor. Birden çok bankaya borcu olan vatandaşlar, ideal borç kapatma kredisi ile ödemelerini tek banka üzerinden gerçekleştirmek istiyor. Kamu ve özel bankalar doğrulusunda borcu olan vatandaşlar amacıyla borç kapatma desteği kampanyaları açıklandı. Bu program, borcu olanlar amacıyla rahatlatıcı bir çözüm olarak görülüyor. İşte borç kapatma kredisi veren bankalar listesi…

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Vakıfbank aracılığı ile borcunu kapamak isteyen banka müşterileri 50.000 TL’ ye varan kredi çekebilir. Bankanın koşullarını gerçekleştiren şahıslar kredi almaya hak kazanacaktır. 36 ay vade ve 3 ay erteleme olanağı ile sizde borcunuzu kapatarak yükünüzden kurtulabilirsiniz. Aynı vakitte Vakıfbank’tan borç kapamak amacıyla çekeceğiniz krediden evvel 6 aylık sigortalı bir işte çalışıyor olmanız gerekmektedir.

TEB BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Ücret ve komisyon talep etmiyor. Uygun faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi sağlanıyor. Başvuru amacıyla istenilen belgelerle beraber en yakın TEB şubesine gitmeniz yeterli oluyor

 

Emekliye 2324 TL maaş müjdesi!.

 

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Denizbank başka bankalara göre 60 ay vade olanağı sağlamaktaydı. Fakat tekrar bir planlama gelerek 36 ay vadeye düşürüldü. Borcunu kapamak isteyen bireylerin Denizbank’tan maaş alması koşulu vardır. Ek olarak rastgele bir kefil de istenmiyor. İster emekli maaşınızı dilerseniz de çalıştığınız maaşı Denizbank’ a taşıyarak bu imkândan faydalanabilirsiniz.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank yalnızca kendi banka müşterilerine 20.000 TL borç kapatma kredisi vermektedir. Aynı vakitte %1.25 oranında aylık faiz programktadır. Farklı bankalara borcu olan şahıslar Akbank’ın kredisinden faydalanarak Akbank’a borçlanabilir. Uygun faiz oranları ile Akbank müşterileri amacıyla çok avantajlı bir kredi düzenlenmesi yaptı. Sizde borcunuzu kapamak ya da Akbank çatısı altına toplamak istiyorsanız en yakın Akbank’a giderek başvurunuzu oluşturabilirsiniz

FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Finansbank müşterileri basitçe borç kapatma kredisi kullanarak borçlarından kurtulabilir. Aynı vakitte değişik banka müşterileri borçlarını Finansbank’ a toplayarak kısa vakit ortamında borçlarını silebilir. Bu kampanyadan faydalanabilmek amacıyla size en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Emekliye 2324 TL maaş müjdesi!.

 

BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEDİR?

İnsanlar değişik gereksinimlerini gidermek amacıyla değişik bankalarda kredi çekebilmektedirler. Başlangıçta bu bir problem gibi gözükmese de ardından ödeme zorlukları meydana çıkmaktadır. Bu tür problemler ile karşılaşanlar amacıyla borçlarınızı tek bir çatı altına toplama fırsatı doğuyor. Farklı bankalara olan borçlarınızı tek bir çatı altına toplayabilirsiniz. Borçlarınızı bir araya topladığınız bankadan borcunuz kadar kredi çekebilir ve bu krediyi ideal faiz oranıyla ödeyebilirsiniz.

Farklı bankalarda borcu olanlar amacıyla bu program aslında rahatlatıcı bir çözümdür. Bu halde olanların borçlarını tek bir çatı altına birleştirmeleri onların yararına bir program olacaktır. Hem de borç kapatma kredisinin faiz oranları da aslında düşüktür..

BORÇ KAPATMA KREDİSİ KİMLERE VERİLİR?

Farklı bankalarda borçların tek bir bankaya toplanma işlemlerinin müracaatı bugünümüzde hala ne yazık ki yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır. İnternet yada cep telefonu üzerinden üzülerek söylemem lazım olur ki başvuruda bulunamazsınız. Bu nedeniyle ötürü müracaat gerçekleştirmek dilediğiniz bankayı saptadıktan sonra mecburen müracaat amacıyla alakalı bankanın bireysel iseniz bireysel müşteri departmanına esnaf iseniz ticari ya da KOBİ müşteriler departmanına şahsen olarak başvurmanız lazım olur.

 

Emekliye 2324 TL maaş müjdesi!.

 

Başvuru yapıldığı vakit banka çalışını sizin başka bankalara olan borçlarınızı kendi ekranında görecektir. Şayet şartlara ideal iseniz yapmış bulunduğu küçük bir çalışma ardından size ne kadar kredi gerekliliğini hesaplar. Bu hesaplama ardından aylık ödeme sayısını da sizlere beyan eder. Şayet sizde kabul ederseniz karşı bankalara olan borçlarınızı EFT prosedürü ile öder. Ödeme gerçekleştirdikten sonra sizinde kesinlikle borçlu bulunduğunuz bankayı arayarak hali beyan etmeniz lazım olur. Aksi taktirde oluşturulan EFT’ deki tutar mevduat hesabınızda askıda kalır. Bu nedeni ile EFT prosedürü ardından kesinlikle sahip olunan bakiyeniz deki para ile borçların kapatılmasını talep etmelisiniz..

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri