Ekonomi

Koçtaş’ta online alışverişlerde yeni dönem

Online alış verişlerde, “Ara, Tıkla ve Teslim Al” hizmeti ile müşterilerine çoğu yeni basitlik sunuyor.

Abone Ol  
 

Online alış verişlerde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya yönelik uygulamalarına her geçtiğimiz gün yenilerini ekleyen Koçtaş, mobil programı, koctas.com.tr ve Koçtaş Çözüm Merkezi üzerinden oluşturulan alış verişlerde “Ara, Tıkla ve Teslim Al” hizmeti ile müşterilerine çoğu yeni basitlik sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, “Ara, Tıkla ve Teslim Al” alternatifi ile Koçtaş müşterileri, siparişlerinin evlerine teslim edilmesini tercih edebildikleri gibi, kargo beklemek istemeyenler siparişlerini ertesi gün belirti edilen Koçtaş mağazasından teslim alabiliyor. Koçtaş müşterileri bu hizmet yardımıyla kargo bedeli ödemeden ve mağazaya girmeden Ürün Teslim Noktası’ndan siparişlerini temin edebiliyor.

Koçtaş, çevrimiçi alış veriş tadını artıracak başka bir programı “ertesi gün teslimat” alternatifi ile de kargo beklemek istemeyen müşterilerine basitlik sağlıyor. Koçtaş, alış verişlerini en kısa sürede gerçekleştirmek isteyen müşterilerine, mobil uygulamadan ya da telefonla verdikleri siparişlerini mağaza açılış saatini beklemeden ve mağazaya girmeden ertesi gün saat 08.00 itibarıyla teslim alabilme ayrıcalığı sunuyor.

Koçtaş, “Ara, Tıkla ve Teslim Al” hizmeti kapsamında Ustakart sahiplerine de üstünlük sağlıyor. Hizmetten faydalanmak isteyen ustalar, siparişlerini telefonla alakalı mağazanın usta temsilcisine vererek, istediği ürünleri ertesi gün mağaza açılışını beklemeden sabah 08.00’den itibaren Koçtaş mağazalarından teslim alabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri