EkonomiGenel

KoçSistem’e “Stevie”den 9 ödül

Dijital dönüşüm çözümleri sunan KoçSistem, rekabetçi ve yenilikçi iş ve pazarlama stratejisi ile dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında sayılan "Stevie Business Awards 2020"de bu yıl 9 farklı kategoride 3 altın, 2 gümüş ve 4 bronz ödülün sahibi oldu.

Abone Ol  
 

Dijital dönüşüm çözümleri yayınlayan KoçSistem, rekabetçi ve yenilikçi iş ve piyasalama stratejisi ile dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında kabul edilen “Stevie Business Awards 2020″de bu yıl 9 değişik kategoride 3 altın, 2 gümüş ve 4 bronz ödülün sahibi oldu.

Şirket açıklamasına göre, KoçSistem dijital yayıncılık ürünü Pixage, “Yılın İçerik Yönetimi Ürünü” olurken, Pixage Web Sitesi “Yılın Bilgisayar Servisleri Web Sitesi” ve “Yılın Pazarlama Lideri” kategorilerinde altın Stevie’yi aldı. KoçSistem bu yıl “Yılın Şirketi” ve “Yılın Pazarlama Departmanı” alanlarında da gümüş ödülü aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, pandemi koşullarında hızla değişen küresel piyasa şartlarına Türkiye’nin yeni değerlere odaklanarak cevap vermesi gerekliliğini belirterek, “Stevie Awards 2020 jürisinin KoçSistem’in marka sayısal değeri konusu ile ilgili aldığı uzaklığı titizlikle değerlendirmesi ve bunun neticesinde 9 değişik ödüle layık görülmesi hepimizi gururlandırdı.” ifadelerini kullandı.

“Geleceği Keşfet” mottosu ile dijital dönüşümü yalnızca sektörleri ve kurumları değil bütün bir toplumu kavrayan derinlikli bir sorun olarak ele almayı bilhassa tercih ettiklerini açıklayan Akarca, şunları kaydetti:

“Bu hususta yanılmadığımızı dünyanın sayılı otoritelerinin bizlere anımsatması hiç şüphesiz eğlenceli ve güzel bir duygu. Stevie Awards 2020 jürisinin bu yöndeki çabalarımızı marka, çalışan ve ürün boyutuyla öneme alarak değerlendirmesinden son derece mutluyuz. Çalışma arkadaşım Evren Dereci’yi ‘Yılın Pazarlama Yöneticisi’ seçildiği için bunun dışında kutluyorum. Kuşkusuz Yılın Pazarlama Departmanı olarak ödül alan başka çalışma arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum.

Bu arada Türkiye’de anne babaların ciddi bir problemine çözüm önerileri getiren KoçSistem Aile Saati sosyal mesuliyet projesine omuz veren bütün mesai arkadaşlarıma bu ödüllerin yeni başarılar getirmesini diliyorum. KoçSistem’in kurumlara ve ekonomiye sunmuş olduğu çözüm ve hizmetlerin yanı sıra bu tarz değerlendirmelerin sağladığı pozitif enerjiyle ülke olarak dijital endeksimizi yükselten daha çoğu çalışmaya imza atacağına içtenlikle inanıyorum.”

– Aile Saati projesine ödül

Öte yandan verdiği bilgiye göre, KoçSistem’in yaşama geçirdiği Aile Saati kurumsal sosyal mesuliyet projesi de bu yıl Stevie jürisi doğrultusundan “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Proje İletişimi ve PR Kampanyası” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü. Aile Saati, çocuklarda ve ebeveynlerde teknoloji tüketimi ve teknoloji bağımlılığı konularında farkındalığı yükseltme amacı taşırken, KoçSistem çalışanlarının ve AÇEV uzmanlarının katkısı ile ebeveynlerin eğitimine destek veriliyor.

KoçSistem’in son iki senede marka yolculuğunda attığı mühim adımların karşılık bulduğu Stevie Awards 2020’de bunun dışında markanın; Pixage, HREdition ve E-İrsaliye çözümleri de ödüle layık görüldü. Yeni kuşak dijital yayıncılık sistemi KoçSistem Pixage, bu yıl ikisi altın birisi bronz üç değişik ödülün sahibi oldu.

Salgın nedeniyle meydana çıkan uzaktan çalışma şartlarında kurumlara büyük esneklik gerçekleştiren KoçSistem HREdition ve E-Çözümler ürün ailesinin bir parçası olan E-İrsaliye Dönüşüm SaaS programları ise Stevie Awards 2020’den bronz ödüllerle dönme başarısı gösterdi. İnsan kaynakları idare aracı HREdition ve resmi belge yönetmini gerçekleştiren e-Çözümler COVID-19 boyunca kurumların kesintisiz çalışmasını basitleştiren asli uygulamalar arasında konumunu aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri