Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’nun Bir Reklamdan Aldığı Dudak Uçuklatan Rakam

Yeni sezon için fotoğraf çekimleri yapılan başarılı oyuncu, bir reklam filminde ne kadar ücret alıyor?

Abone Ol  
 
65 / 100

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 10 senedir reklam yüzü olduğu bir giyim markası için tekrardan kamera karşısına geçti.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ülkemizin en çok kazanan ünlüleri arasında olmaya devam ediyor. Her hareketi her paylaşımı olay olan başarılı oyuncu, yaklaşık 10 yıldır bir giyim markasının reklam yüzü olmaya da devam ediyor. Tatlıtuğ’un bir reklam filminden kazandığı rakamlar ise dudak uçuklatıyor.

Reklam yüzü olduğu giyim markasının yeni sezon fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ününe rağmen oldukça sakin bir evlilik yaşamı sürdürüyor. Her reklam filmi ve her projesi olay olan başarılı oyuncu, reklam filmlerinden kazandığı ücretlerle de birçok ünlüyü geride bırakmış görünüyor. İşte Tatlıtuğ’un bir reklam filminde aldığı dudak uçuklatan rakamlar…

Kıvanç Tatlıtuğ'nun Bir Reklamdan Aldığı Dudak Uçuklatan Rakam 2 – kivanc tatlitug2

Her Yeni Projede Daha da Katlanıyor!

10 yıldır bir giyim markasına reklam yüzü olarak hizmet veren yakışıklı aktör Tatlıtuğ’un, yalnızca son reklam filminden 1 milyon euro civarında bir ücret kazandığı iddia ediliyor. Her yeni projesi ile olay olmaya devam eden başarılı oyuncunun aldığı ücret de gün geçtikçe artıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un son reklam filminden elde ettiği kazanç Türk Lirasına çevrildiği takdirde 8 milyon 732 bin TL’ye denk geliyor. Başarılı oyuncunun bir önceki reklam filminden ise 5 milyon TL seviyesinde bir ücret elde ettiği belirtiliyor. Bu anlamda Tatlıtuğ’un her yeni reklam filminde kazandığı ücreti de katlamaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Yakışıklı oyuncunun kazandığı yüksek ücretlere ve dünyaya yayılmış ününe rağmen magazin olaylarından uzak, sakin bir evlilik yaşamı sürdürdüğü belirtiliyor. Ünlü oyuncu otomobil ve araç modifiye alanındaki tutkusu ile tanınıyor. Tatlıtuğ’un yakın dönemde herhangi bir dizi projesine katılıp katılmayacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri