Magazin

Kırmızı Oda Dizisinden İstanbullu Gelin Tesellisi

Abone Ol  
 
66 / 100

2019 Haziran aylarında ekrana veda eden İstanbullu gelin akıllarda büyük bir iz bırakmıştı. Hikayesi, oyuncuları ve oyunculuklarının yanı sıra, sıra dışı senaryosu ile de tüm ilgiyi üstüne çekmeyi başarmıştı. Sadece TV ekranlarında değil aynı zamanda sosyal medyada da oldukça ilgi ve beğeni toplayan İstanbullu Gelin severlerine büyük bir müjde geldi.

İstanbullu Gelin dizisini izleyenlerin özellikle Tilbe Saran’ın oynadığı psikolog ve Fırat Tanış’ın oynadığı Adem karakterinin sahnelerinin üstüne düşmesi ve bu sahnelerin sosyal medya da dahil olmak üzere oldukça fazla konuşulması bir çok izleyicinin ”TV’de terap görüyoruz” yorumlarına neden olmuştu.

İşte bu sahnelerin özlemini çekmekte olan İstanbullu Gelin severlerine Kırmızı Oda geliyor…

Kırmızı Oda Konusu Ne olacak?

Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri