Ekonomi

Kibar Holding’in gelenekselleşen resim yarışması “Sıfır Atık” temasıyla yapıldı

Kibar Holding doğrulusunda her sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı döneminde düzenlenen ve bu sene “Sıfır Atık” temasıyla oluşturulan resim yarışmasının mükafat töreni pandemi nedeniyle dijital platformlar üzerinden yapıldı.

Abone Ol  
 
58 / 100

Kibar Holding doğrulusunda her sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı döneminde düzenlenen ve bu sene “Sıfır Atık” temasıyla oluşturulan resim yarışmasının mükafat töreni pandemi nedeniyle dijital platformlar üzerinden yapıldı.

Kibar Holding açıklamasına göre, çocuklar doğrulusunda gönderilen bütün resimlerin izlenebildiği dijital sergi, kısa sürede 500’ü aşkın birey doğrulusunda ziyaret edildi.

Kibar Holding Resim Yarışması’nı Sıfır Atık Kahramanı, Plastik Atık Olmasaydı ve Plastik Atık Önleyicileri kategorilerinde en etkili anlatım, en yaratıcı tasarım, en parlak düşünce ve en iyi görselleştirme dallarında dereceye giren 12 çocuk kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Kibar Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Asım Kibar, kendileriyle paylaşılan yüzlerce resmi heyecanla, mutlulukla aldıklarını ifade etti.

Her bir resmin geleceğe olan umutları yeşerttiğini belirterek, “Bu seneki temamız ‘Sıfır Atık’ idi. Genellikle hayat sürdüğümüz salgın döneminde dünya kaynaklarının tükenmesi, iklim değişikliği, tabiat ve etrafı koruma gibi konuların önemini bir kez daha hatırladık.” değerlendirmesinde bulundu.

Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı, “Ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımı perçinleyen sizlere daha yaşanılası bir dünya bırakmak amacıyla elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Kayabaşı, “İnanıyorum ki sizler de büyüyüp bu koltuklara oturduğunuzda ülkeniz ve yaşadığınız dünya amacıyla çok daha güzel işlere imza atacak, nice başarılar elde edeceksiniz. Bu uzun yolculuğunuzda bizler her vakit yanınızda olacağız ve desteğe gereksinim duyduğunuz her an elinizden tutacağız.” yorumunda bulundu.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri