Magazin

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşkı mı?

Kerem Bürsin, dizi partneri olan Hande Erçel ile aşk yaşadıkları yönündeki iddialara cevap verdi

Abone Ol  
 
69 / 100

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün İstinye’de kameralara yakalandı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bürsin, dizi partneri olan Hande Erçel ile aşk yaşadıkları yönündeki iddialara cevap verdi.

Önceki gün İstinye’de görüntülenen Kerem Bürsin, magazin gazetecilerinin sorularını yanıtladı. Dizi partneri olan Hande Erçel ile öpüşme sahnesindeki kamera arkasına ait görüntülerin sosyal medyaya düştüğü hatırlatılan Bürsin, söz konusu olayın ve o görüntülerin çekilmesinin hiç de profesyonel olmadığını ifade etti. İşleri gereği her şeyi yaptıklarını ifade eden Kerem Bürsin, öpüşme sahnesi ile ilgili kendisi adına bir problem olmadığını ifade etti. Söz konusu öpüşme görüntülerinin Hande Erçel ve sevgilisi Murat Dalkılıç arasındaki ilişkiyi bitirdiği yönündeki iddiaların anımsatılması ise Kerem Bürsin’i bir hayli sinirlendirdi.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşkı mı? 2 – kerem bursin

Sanatçı İşini Yapar

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in dizideki öpüşme sahnelerine ait kamera arkası görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması üzerine Erçel ve Murat Dalkılıç’ın ayrıldığı iddia edilmişti. Bu iddialar hakkında konuşmasının yanlış olacağını belirten Kerem Bürsin ise, Murat Dalkılıç’ın da profesyonel bir sanatçı olduğunu ve durumu anlayacağına inandığını ifade etti. Sonuçta herkes gibi işlerini yaptıklarının altını çizen Bürsin, bu anlamda meyve ile sebzenin karıştırılmaması gerektiğini belirtti.

Demet Özdemir’le aralarında herhangi bir ilişki olup olmadığı sorularını da yanıtlayan genç oyuncu Kerem Bürsin, şu an için kendisi adına en önemli şeyin iş olduğunu aktardı. Kalbinin şu anlık boş olduğunu ifade eden Bürsin, “Yalnızca işime ve aileme kalbimi açıyorum” dedi.

Dizi partneri olan Hande Erçel ile aralarında aşk yaşandığına dair iddialar son günlerde oldukça yaygınlaşan Kerem Bürsin ise bu iddiaları tamamen reddetmiş oldu. Buna karşın güzel oyuncu Hande Erçel ise geçtiğimiz günlerde Kerem Bürsin’le çektikleri bir selfie’yi Instagram profili üzerinde paylaşmıştı. Dizi partneri olan ikilinin söz konusu fotoğrafı ise kısa süre içerisinde milyonlarca beğeniye ulaşmıştı. Bu olay üzerine de Erçel ve Dalkılıç’ın aralarının bir hayli bozulduğu iddia edilmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri