EkonomiGenelGündem

Keçiören’in tüm mahalleleri asfaltlanıyor

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, şu ana kadar 100 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdiklerini belirterek, "İhtiyaç durumunda bu sayıyı 150 bin tona çıkararak ilçemizde sorunlu yol bırakmayacağız." ifadesini kullandı.

Abone Ol  
 
65 / 100

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, şu ana kadar 100 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdiklerini belirterek, “İhtiyaç durumunda bu sayıyı 150 bin tona çıkararak ilçemizde sorunlu yol bırakmayacağız.” ifadesini kullandı.

Keçiören Belediyesi’nden oluşturulan bildirime göre, Belediye, asfalt sezonunda tam kapasite çalışarak şu ana kadar 100 bin ton sıcak asfalt serim çalışması gerçekleştirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, gereksinim durumunda asfalt serimi sayısını 100 bin tondan 150 bin tona çıkararak ilçede sorunlu yol, yıpranmış yol ve kaldırım bırakmayacaklarını bildirerek, şunları kaydetti:

“Başta Bağlum olmak üzere sokaklarımızın büyük bir bölümünü çağdaş bir görünüme kavuşturduk. Altyapı çalışmalarıyla beraber sosyal belediyecilik anlayışımızı insanımıza hissettirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Keçiören’e hizmet yakışıyor, biz de layıkıyla halkımıza hizmetkâr olmaya gayret gösteriyoruz. Eğer Keçiören’e ait olursanız, kalbinizde, beyninizde, yüreğinizde bu şehir olursa esasen o şehire hizmetkâr olursunuz.

Biz bu şehiri çağdaş ve gezilip görülmesi gereken yerler listesine soktuk. Göreve geldiğimizden itibaren söz sunduğumuz gibi yollarımızı asfaltladık, parklarımızın bakımlarını yaptık, tesislerimizin eksiklerini giderdik, ilçemizi yeniledik. Daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için yeni eserlerimizin de yapımına başladık. Ortaya koyduğumuz eserlerle ve hizmetlerle Keçiören’i çağdaş şehir durumuna getirdik.”

Verilen bilgiye göre, Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sıcak asfalt serim çalışmalarını ilçenin çoğu noktasında eş vakitli olarak sürdürüyor.

Keçiören’in dört bir yanındaki sorunlu ve yıpranmış yolları yenileyen ekipler gereksinim duyulan sokaklarda ise kaldırım yenileme ve peyzaj çalışması yürütüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri