EkonomiGenel

Keçiören’de “Çocuk Eğitim Merkezi” hizmete başladı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "İlçemizde ikamet eden 4-13 yaş grubundan çocuklarımızı bilim, sanat, spor ve kültürel faaliyetlere teşvik etmek ve sosyal yaşama katılımlarını kuvvetlendirmek için Çocuk Eğitim Merkezimizde (ÇEM) 5 değişik dalta eğitim vermeye başladık." ifadelerini kullandı.

Abone Ol  
 
71 / 100

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “İlçemizde ikamet eden 4-13 yaş grubundan çocuklarımızı bilim, sanat, spor ve kültürel faaliyetlere teşvik etmek ve sosyal yaşama katılımlarını kuvvetlendirmek için Çocuk Eğitim Merkezimizde (ÇEM) 5 değişik dalta eğitim vermeye başladık.” ifadelerini kullandı.

Keçiören Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, belediye içeriğinde hizmet veren Çocuk Eğitim Merkezi temizlik, maske ve uzaklık kuralları uygulanarak eğitime başladı.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ÇEM’de eğitim alan çocukların ilgi duydukları dal atölyelerine yönlendirildiğini aktardı.

Öğrencilere basitlik dayanıklık için okul saatleri öneme alınarak gün içindeki eğitim seanslarının oluşturulduğunu belirten Altınok, şunları kaydetti:

“Tüm yaş gruplarına yönelik eğitim faaliyetini Aralıksız sürdürüyoruz. İlk göreve başladığımız 1994 senesi Keçiören’de eğitime destek konusu ile ilgili bir milattır. Devletimizin ve milletimizin geleceği olan çocuklarımıza sunduğumuz hizmetin en kıymetli yatırım bulunduğu inancını taşıyoruz. ÇEM’de çiçeklerimiz ve meleklerimiz olan çocuklarımızın yetenek ve kabiliyet merkezli çalışmalar yapabilmeleri için değişik alanlarda atölye çalışmaları yürütüyoruz.

Ailelerimizin ve bizim göz bebeğimiz olan yavrularımıza parlak bir gelecek sunmak için geleceğimizin temellerini dayanıklı atmak zorundayız. Aynı vakitte şehrimizde yaygınlaştırdığımız eğitim kurumlarımızla yavrularımızı bütün kötülüklerden, tuzaklardan savunuyor ve onları bilime sevk ediyoruz.”

Altınok bu çerçevede Keçiören’de ikamet eden 4-13 yaş grubundan çocukların bilim, sanat, spor ve kültürel faaliyetlere teşvik etmek ve sosyal yaşama katılımlarını kuvvetlendirmek için ÇEM’de 5 değişik dalta eğitim vermeye başladıklarını aktardı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri