EkonomiGenel

Keçiören Belediyesi’nden sağlık çalışanlarına 123 bin kişilik yemek hizmeti

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına 123 bin kişilik yemek hizmetinde bulunduklarını belirtti.

Abone Ol  
 
67 / 100

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına 123 bin kişilik yemek hizmetinde bulunduklarını belirtti.

Belediyeden yapılan açıklamada görüşlerine yer verdiği Altınok, sağlık çalışanlarını pandeminin kahramanları olarak niteleyerek, pandemi sürecinde sağlık için kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını kaydetti.

Altınok, “Aileleriyle, çocuklarıyla ve sevdikleriyle aylardır rahatlıkla görüşemeden hizmet veren sağlık çalışanlarımız için sunduğumuz her bir hizmeti gönülden ve isteyerek yaşama geçiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sağlık çalışanlarını sık sık ziyaret ederek onlara moral ve motivasyon konusu ile ilgili da destek olduklarını belirten Altınok, şunları kaydetti:

“Kovid-19 vakasının ülkemizde görülmeye başladığı günden itibaren cansiperane bir tempoyla çalışan sağlık çalışanlarımız devletimiz ve milletimiz için kahramanca savaş vermişlerdir, vermeye de devam ediyorlar. Sağlık çalışanlarımıza yönelik meydana çıkabilecek rastgele bir olumsuz davranışı katiyen kabul etmiyoruz. Sağlık çalışanlarımızın emeğine ve alın terine saygı duymalıyız. Pandemi ile mücadelelerinde sağlık çalışanlarımızın yanlarındayız.”

Ankara İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm de sağlık çalışanlarının fedakarca çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyerek, pandemiyle mücadeleye verdiği desteklerinden ötürü da Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’a teşekkür etti. Gülüm, bu hizmetinden ötürü Altınok’a teşekkür plaketi takdiminde bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri