DünyaEkonomiGenel

Kaspersky IEC sertifikası aldı

Kaspersky, ürün geliştirmedeki başarısıyla, saniyesel kurumsal çözümlerin güvenilir program geliştirme hayat döngüsünü kanıtlayan uluslararası bir standart olan "IEC 62443-4-1" sertifikasına sahip oldu.

Abone Ol  
 
70 / 100

Kaspersky, ürün geliştirmedeki başarısıyla, saniyesel kurumsal çözümlerin güvenilir program geliştirme hayat döngüsünü kanıtlayan uluslararası bir standart olan “IEC 62443-4-1” sertifikasına sahip oldu.

Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks’den oluşturulan yazılı bildirime göre, söz hususu sertifika, modern üretim tesislerinde saniyesel proses denetim sistemlerini güvenilirliğini sağlamak için bir dizi üst seviye ihtiyaçları karşılayan program ürünlerine veriliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği TÜV AUSTRIA Group TÜV TRUST IT GmbH başkanı Detlev Henze, “Başarıyla yürütülen denetimler, Kaspersky’nin program geliştirme proseslerinin saniyesel sektördeki detaylı risk ve emniyet açıklarını ele alabilmek için yüksek nitelik seviyelerine ulaştığını kanıtlıyor.” ifadesini kullandı.

TÜV AUSTRIA Ofisi Genel Müdürü Dmitry Yartsev ise IEC62443 uluslararası standartlarına uygunluğun, yüksek teknolojiye dayalı dünya pazarlarına geniş erişim sağlamanın ve program ürünlerinin Endüstri 4.0 seviyesindeki yüksek seviyeli saniyesel otomasyon sistemlerine dahil edilmesinin anahtarı olduğunu kaydetti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri