Otomobil

Karşınızda Kabinli Taksi!

Kabinli Taksi projesi kapsamında BiTaksi ve Fiat ortaklık anlaşmasına imza attı

Abone Ol  
 

BiTaksi ve Fiat markaları, Koronavirüs pandemisine karşı toplumsal olarak sağlığı korumak amacı ile bir ortaklığa imza atarak Türkiye sınırları içerisindeki ilk Kabinli Taksi uygulamasını hayata geçirdi.

Kabinli Taksi projesi kapsamında BiTaksi’den gelen talepler ve Tofaş Ar-Ge çalışmaları ile hayata geçirilen uygulama, hem sürücüleri hem de yolcuları korona virüs bulaş riskinden koruyan özel bir sistem bir sistem ile çalışıyor.

Haziran ayının başından bu yana uygulanmaya başlanan normalleşme adımları çerçevesinde halktan gelen yeni talepleri de her zaman göz önünde bulundurduklarını belirten BiTaksi Genel Müdürü Kaan Sancaklı, 2013 yılından bu yana şirket olarak sürücüleri ve yolcuları buluşturduklarını ifade etti. Şirketin ortaya çıkışından bugüne dek 35 milyon dolayında yolculuğa dijital olarak ev sahipliği yaptığını belirten Sancaklı, Koronavirüs pandemisi kapsamında insanlarda oluşan yeni hassasiyetlere kulak vermek ve yeni normal sürecine ayak uydurmak adına güvenilir bir marka olan Fiat ile ortaklık anlaşmasına imza attıklarını kaydetti.

Karşınızda Kabinli Taksi! 2 – bitaksi

Dünyada Bir İlk!

Herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olan Fiat ile yaptıkları ortaklık sonucunda dünyada bir ilk olarak mobil uygulama ve otomobil markası iş birliği ile geliştirilen proje kapsamında Kabinli Taksi’nin ortaya çıktığını belirten BiTaksi Genel Müdürü Kaan Sancaklı, söz konusu proje sayesinde hem yolculara hem de sürücü arkadaşlarımıza güven ve izolasyon dolu bir yolculuk olanağı sağlandığını kaydetti. Kabinli Taksi kapsamındaki koruma panellerinin montaj işlemini yetkili servislerde Fiat markasının güvencesi ile yapılacağının altını çizen Sancaklı, yalnızca Ankara ve İstanbul’da değil, tüm Türkiye genelindeki Egea sahiplerinin de ihtiyaç duymaları halinde Fiat yetkili servislerine ulaşarak söz konusu koruma panellerini araçlarına montaj yaptırabileceklerini söyledi. Bu konudaki fiyat uygulamasının ise KDV ve montaj alanındaki işçilik dahil olmak üzere 2 bin 500 TL olacağını vurgulayan Kaan Sancaklı, projenin ülke genelinde çok fazla ilgi göreceğine inandıklarını belirtti. Sıklıkla taksi kullanan vatandaşlar da şimdiden uygulamayı merakla beklemeye başladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri