EkonomiGenel

Karsan’dan, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ihalesine katılım hakkında” açıklama

Karsan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'nın bugün açtığı 3 bölümden meydana gelen ihalenin 2 seksiyonuna katılmaya karar verdiğini duyurdu.

Abone Ol  
 
98 / 100

Karsan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın bugün açtığı 3 bölümden meydana gelen ihalenin 2 seksiyonuna katılmaya karar verdiğini duyurdu.

Karsan doğrultusundan Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yapılan açıklamada bunlar kaydedildi:

“Şirketimiz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın bugün açmış olduğu, 3 bölümden meydana gelen ihalenin 2 seksiyonuna katılmaya karar vermiş olup, bu çerçevede 70 adet solo (en az 12 metre) ve 30 adet körüklü (en az 18 metre) CNG yakıtlı Otobüs ihalesi ile 2 adet dizel yakıtlı uzun yol otobüsü (7,7 – 10 metre) ihalesine öneri vermek amacıyla katılım sağlamıştır. CNG yakıtlı otobüslerin 5 yıl ve dizel yakıtlı otobüslerin ise 2 yıl vakit ile garanti ve bakım tamir işlemlerinin de üstlenildiği söz hususu ihaleye en iyi ikinci öneri şirketimiz doğrultusundan verilmiştir”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri