EkonomiGenel

Kale’nin Çanakkale Bayisi Özkorkmaz’ın yeni mağazası açıldı

Türkiye seramik sektörünün öncü kuruluşlarından Kaleseramik'in, Çanakkale'deki iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası açıldı.

Abone Ol  
 

Türkiye seramik sektörünün lider kuruluşlarından Kaleseramik’in, Çanakkale’deki iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası açıldı.

Kale’den oluşturulan bildirime göre, Kaleseramik’in, Çanakkale’deki iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası, Kale Grubu üst yönetiminin de yer aldığı törenle açıldı.

Özkorkmaz Yapı’nın Biga’daki yeni mağazasının açılış töreninde, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay ve Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş yer aldı.

– “Bayilerimizle ilişkilerimize son derece ehemmiyet veriyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, bu iş ortaklığının her iki taraf için senelerce başarının adı olduğunu belirterek, “Özkorkmaz Yapı’nın ilk mağazasını 2004 senesinde kıymetli büyüğümüz İbrahim Bodur açmıştı. Dağıtım kanalımız olan bayilerimizle ilişkilerimize son derece ehemmiyet veriyoruz. Başarımızın aramızdaki bu bağın kuvvetli olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bölge halkına ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaleseramik’in yükselen tüketici gereksinimlerine tek çatı altında çözüm sunma amacıyla meydana getirdiği yeni mağazacılık konseptine sahip Özkorkmaz Yapı’nın yeni mağazası, toplamda 1.500 metrekare olup, 1.000 metrekarelik showroom kısmı ile hizmet verecek.

Mağazada Kale’nin, prestijli markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi Edilgres ve yapı kimyasalları sektörünün önder markası Kalekim ürünleri tek alanda tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri