Ekonomi

Kalekim’e üçüncü kez “Türkiye’nin En İyi İşyeri” ödülü

Kalekim, Kincentric Best Employers 2019 araştırmasında üçüncü kez "Türkiye'nin En İyi İşyeri" mükafatına layık görüldü.

Abone Ol  
 

Kalekim, Kincentric Best Employers 2019 araştırmasında üçüncü kez “Türkiye’nin En İyi İşyeri” mükafatına layık görüldü.

Kalekim’in açıklamasına göre, şirket, çalışanlarının idaree katılması noktasında meydana koyduğu anlayış ve sahip bulunduğu yüksek çalışan memnuniyetiyle mükafatleri almaya devam ediyor.

Kalekim, son olarak, 20 yıldan beri 78 değişik ülkede çalışanlar üzerinden iş yeri mükemmelliğini ölçümleyen dünyanın mühim insan kaynakları ve idare danışmanlığı şirketlerinden Kincentric’in Türkiye’nin en iyi iş yerlerini tespit ettiği araştırmasında mükafate değer bulundu.

Kincentric Best Employers uygulaması kapsamında yapılan incelemede çalışanlar, “yüksek bağlılık”, “çeviklik”, “bağlık kılan önderlik” ve “yetenek odağı” başlıkları üzerinden şirketlerini değerlendirdi.

Türkiye’den 50 değişik sektörden aşağı yukarı 200 şirketin değerlendirmeye alındığı incelemede, en iyi çalışan tecrübesi ve iş yeri ortamını gerçekleştiren 32 şirket, çalışanları doğrulusunda “Kincentric Best Employer-En İyi İşyeri” mükafatına layık görüldü. 2006’dan bu yana Türkiye’de yapılan incelemede Kalekim, üçüncü kez Türkiye’nin “En İyi İşyeri” seçilerek, mühim bir başarıya imza attı.

– “Yapı kimyasalları sektörü dendiğinde akla Kalekim geliyor”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Kalekim Genel Müdürü Timur Karaoğlu, Türkiye’de yapı kimyasalları dendiğinde akla Kalekimin geldiğini, sektörün jenerik markasını oluşturmanın yanı sıra başarılarıyla da önder ve model konumunda olduklarını bildirdi.

Aldıkları mükafatlerin sektördeki lider rolün göstergesi bulunduğunu kaydeden Karaoğlu, “Yapı kimyasallarının jenerik markası olmanın gücüyle, üçüncü kez ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçildik. Emeklerimizin bu denli mühim mükafatlerle takdir görmesi gururumuz.” ifadelerini kullandı.

Karaoğlu, dünyanın alanındaki en mühim firmalarından bir tanesi doğrulusunda üçüncü kez bu mükafate layık görülmenin kendilerini daima “daha iyisi” amacıyla motive ettiğini belirterek, şu açıklamalarda bulundu:

“Bugüne kadar çalışanlarımızın bireysel gelişimini destekleyerek, onların sahip oldukları potansiyeli, yetenekleri keşfetmelerinin önünü açmaya çalıştık. Yaptığımız idaresel yeniliklerle çalışanlarımızın bütün faaliyetlerimize daha aktif katılmasını sağladık. Kalekim çatısı altında onlarla büyük ve mutlu bir aile oluşturduk. Bu birliktelik ve dayanışma da bize başarıyı getiriyor. Dünyanın içersinde bulunduğu bu zor zamanlarda çalışanlarımızın düşünceleriyle meydana çıkan bu mükafat bizim açımızdan çok kıymetli.”

– “Yenilikçi ürünlerle sektöre önderlik etmeye devam edeceğiz”

Kalekim Genel Müdürü Karaoğlu, Türkiye’deki her iki yapıdan birisinde kendi ürünlerinin kullanıldığını kaydederek, üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölümde birinci sırada bulunduklarını bildirdi.

Güçlü dağıtım ağıyla ürünlerini 80 ülkede tüketici ve profesyonellerle buluşturduklarını açıklayan Karaoğlu, “Bugüne kadar bulunduğu gibi bundan sonra da insanların hayat alanlarını güzelleştiren yenilikçi ürünlerimizle sektöre önderlik etmeye devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri