EkonomiGenel

Kale ve Geberit’ten güçlü iş birliği

Seramik ve banyo ürünleri şirketi Kaleseramik ve İsviçreli sıhhi tesisat şirketi Geberit arasında oluşturulan uyuşma kapsamında Geberit ürünleri, seçili Kale satış noktalarında tüketiciler ile buluşacak.

Abone Ol  
 
66 / 100

Seramik ve banyo ürünleri şirketi Kaleseramik ve İsviçreli sıhhi tesisat şirketi Geberit arasında oluşturulan uyuşma kapsamında Geberit ürünleri, seçili Kale satış noktalarında tüketiciler ile buluşacak.

Kale ve Geberit’den oluşturulan bildirime göre, müşterilerine ürünleri kişiselleştirme noktasında seçenek çözümler yayınlayan Kale ve Geberit, yeni kuşak perakendecilik zihniyeti tarafında iş birliğine imza attı. Perakende mağazacılık algısını yaptığı kuvvetli marka iş birlikleri ve yeni vizyonuyla ilerleten Kaleseramik ile sıhhi tesisat devi Geberit arasında oluşturulan iş birliği kapsamında, seçili Kale satış noktalarında yer alacak Geberit ürünleri müşterilerin değişik ürün gereksinimlerini karşılayacak.

– “Perakende sektörüne yeni bir ebat kazandırdık”

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “İş birliklerinde kurallar tekrar yazılıyor ve dünyada değişik sektörlerde mühim marka iş birliklerine de tanık oluyoruz. Biz de 63 senelik tecrübemiz, markalarımızın kuvveti ve kanaldaki yaygınlığımız ile çok mühim iş birliklerine imza attık. İnovasyon ve tasarım odağımızla, ileri teknoloji ile ürettiğimiz geniş seramik karo ürün gamımıza ek olarak, vitrifiye, banyo mobilyaları ve armatür ürün gruplarındaki ürünlerimizle estetik ve bütünsel mekan çözümleri sunuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için mücadele ettiklerini belirten Akbaş, şunları aktardı:

“Müşterilerimize, gereksinimleri ve talepleri tarafında ilham vermek, en iyi müşteri tecrübesini yaşatmak ve Kale satış noktalarını müşterilerin tek noktadan bütün gereksinimlerini karşılamak suretiyle bölümünde lider olan markalar ile iş birlikleri yaparak, tekrar tasarım ediyoruz. Bu sayede perakende pazarında hizmet çıtasını daha yukarıya çıkarmanın yanı sıra verdiğimiz marka detaylılığı ve hizmet/çözüm, özel ürün seçenekleri ile perakende sektörüne yeni bir ebat kazandırdık. Geberit, küresel altyapısı, tasarım ve mühendislik kuvvetiyle şekillenen ürünleri ile kendi sektörüne liderlik eden, sıhhi tesisat ve vitrifiye bölümünde merkez Avrupa’daki derhal derhal bütün ülkelerde uzun geçmişi olan köklü bir marka. Bir global markayı daha mağazalarımızda bulundurmaktan ötürü mutluyuz.”

– “Üst segmentte daha konforlu bir tüketici tecrübesi için bundan sonra Kale mağazalarındayız”

Geberit Genel Müdürü Ufuk Algıer de gömme rezervuarın mucidi olarak, 150 senedir sıhhı tesisat pazarında 5 senedir ise vitrifiye pazarında hizmet veren global bir marka olduklarını belirtti. Etik değerleri, yüksek nitelikte güvenilir ürünleri ve sürdürülebilir kalkınmayı marka değerlerinin odağına koyduklarını kaydeden Algıer, “Küresel ekonominin prensipleriyle yüksek katma kıymetli ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi için her yıl global ciromuzun ciddi bir oranını AR-GE yatırımlarımıza aktarıyoruz. Üretim süreçlerimizi tasarım, teknoloji, mühendislik ve bilgi birikimimiz bütünlüğünde yürüterek piyasaya üst segment ürünler sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kale ile gerçekleştirdikleri uyuşmaya da değinen Algıer, şunları aktardı:

“Bu anlayış tarafında, kurulduğumuz günden bu yana, sektör paydaşlarımız ile geliştirdiğimiz diyaloğun son derece kıymetli olduğunu biliyoruz ve detaylı iş birlikleri kurarak sektörümüzü daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Sanayici mirası ve girişimciliği ile sektörümüzün önderlerinden olan, insana ve etrafa saygılı, topluma sürdürülebilir değerler katan itibarlı şirketler grubu Kale ile yapmış olduğumuz güç birliği ile üst segment ürünlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz, daha konforlu bir tüketici tecrübesi yaşayacak. Kendi değerlerine sahip çıkan, ürün ve hizmetleriyle sektöre ilham olan Kale ile bu yolcuğun ortamında olmaktan çok memnunuz. 2020 yıl sonuna kadar 14 Kale bayisine ürünlerimizle dahil olarak, 2021 yıl sonuna kadar sayıyı kilit lokasyonlardaki 30 satış noktasına daha taşımayı planlıyoruz. Bu tarafta yaptığımız uyuşmanın ilk altı aylık süreçte satışlarımıza yüzde 5 oranında pozitif yönde yansıyacağını düşünmekteyiz. İlk altı ayın sonrasında bu artı değer kademeli olarak artacaktır. Öte yandan Kale ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğini başka bölgelerimizin yanı sıra Orta Anadolu ve Doğu Anadolu mekanlarındaki yapılanmamıza da destek olacağını öngörüyoruz.”

– Geberit’in tasarım ödüllü ürünleri de Kale satış noktalarından müşteriye ulaşacak

Açıklamaya göre ayrıca, Geberit’in mühim tasarım ödüllerine de sahip seçkin ürünleri, Kaleseramik’in prestijli markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ve EdilcuoghiEdilgres ürünleri ile beraber tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunulacak. Sene başında Türkiye vitrifiye pazarına yeni serileriyle giriş yapan Geberit, banyo mobilyalarının yanı sıra montaj sistemleri, rezervuarlar ve iç takımlar, banyo seramikleri, yıkanma alanları ve küvetler, elektronik bataryalar ve yıkanma sistemleri, süzgeçler ve sifonlar, akıllı klozetler gibi değişik ürün gruplarıyla seçili Kale satış noktalarında konumunu alacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri