Magazin

İzzet Yıldızhan’ın İfşası Olay Oldu

İzzet Yıldızhan'ın sosyal medya fenomenine attığı mesaj ifşa oldu

Abone Ol  
 
63 / 100

9 çocuk babası olan 57 yaşındaki türkücü İzzet Yıldızhan tarafından sosyal medya fenomeni bir kadına gönderilen mesajlar ifşa oldu.

Bundan yıllar önce kendisi gibi türkücülük yapan Nihat Doğan ile birlikte ismi grup seks skandalı ile anılan İzzet Yıldızhan bir kere daha ifşa edildi. 9 çocuk babası olan 57 yaşındaki Yıldızhan’ın sosyal medya platformları üzerinden genç bir kadınla yaptığı konuşmalar ortaya döküldü.

57 yaşındaki türkücü İzzet Yıldızhan tarafından genç kadın DJ Aysu Varol’a gönderilen mesajlar son günlerde magazin gündemini çalkaladı. Ünlü türkücü Yıldızhan, genç DJ Aysu Varol’u tanışmak amacıyla ofise davet edince Varol da buna tepki gösterdi.

Söz konusu davetin üzerine İzzet Yıldızhan’a büyük tepki gösteren DJ Aysu Varol, Yıldızhan tarafından kendisine gönderilen imalı mesajları, Instagram ve WhatsApp konuşmalarını ifşa etti. Yıldızhan’ın art ardına mesajlar yolladığı genç kadını Instagram hesabı üzerinden engellediği ortaya çıktı.

İzzet Yıldızhan’ın İfşası Olay Oldu 2 – izzet yildizhan 2

İlk Skandal Değil

2005 yılının 24 Aralık günü İsveç’te konser veren ünlü türkücü İzzet Yıldızhan’ın, konserin ardından bir otel odasında genç bir kıza tecavüz ettiği iddia edilmiş, Yıldızhan bu nedenle polis tarafından karakola alınmıştı.

2011 senesinde ise İzzet Yıldızhan ve kendisi gibi türkücü olan bir diğer ünlü isim Nihat Doğan, 4 adet kadınla grup seks yapmak amacıyla bir otelde buluştu. Aynı gecenin ilerleyen saatlerinde ise İzzet Yıldızhan, buluştukları eskort kadınlardan bir tanesine şiddet uyguladığı iddiası ile yine karakola götürülmüştü.

Bu nedenle Yıldızhan’ın ifşa edilen mesajları kendisinin kadınlarla ilgili ilk skandalı değil. Sosyal medyadan gönderilen mesajların ifşa edilmesi ise son aylarda daha da sık karşılaşılan bir olay haline geldi. Birçok ünlü erkek ismin sosyal medya fenomeni olan kadınlara gönderdiği mesajlar geçtiğimiz süreçte ifşa edildi. Özellikle futbolcular bu konuda dosyası en kabarık meslek sahipleri olurken İzzet Yıldızhan’ın ifşası ile birlikte türkücüler de bu grup arasına katılmış oldu.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri