Spor

İtalya Serie A takımlarında Kovid-19 vakaları artıyor

İtalya Birinci Futbol Liginde (Serie A), Torino kulübünden yapılan yazılı açıklamada, "Son testler neticesinde 1'i futbolcu, 2'si teknik heyetten 3 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Vakaların tamamı bulgu göstermiyor ve tecrit altında. Torino kulübü tespit edilen yönerge ve talimatları uygulamaya almıştır." ifadeleri kullanıldı.

Abone Ol  
 
100 / 100

İtalya Birinci Futbol Liginde (Serie A), Torino kulübünden yapılan yazılı açıklamada, “Son testler neticesinde 1’i futbolcu, 2’si teknik heyetten 3 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Vakaların tamamı bulgu göstermiyor ve tecrit altında. Torino kulübü tespit edilen yönerge ve talimatları uygulamaya almıştır.” ifadeleri kullanıldı.

Parma kulübünden de yapılan açıklamada, lig maçlarından önce talimatlarla belirlendiği üzere takımın Perşembe günü testten geçirildiği ve 1 oyuncunun Kovid-19 testinin pozitif çıktığı bulguldi. Oyuncuda rastgele bir bulgu olmadığı ve kendisini izole ettiği ifade edildi.

Parma’da son çıkan pozitif vakayla takımdaki pozitif vaka sayısı 5’e yükseldi.

Crotone kulübünün de Rumen golcüsü Denis Dragus’un Romanya Ümit Milli Takımı’ndan dönüşü ardından yapılan testinin pozitif çıktığı ve tecrit altına alındığı bulguldi.

Muhabir: Barış Seçkin

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri