Genel

İstMarina AVM’ye TSE’den Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi

İstanbul'un Anadolu Yakası’ndaki İstMarina AVM, aldığı üst seviye koronavirüs tedbirleriyle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetiminden başarı ile geçerek “Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni aldı.

Abone Ol  
 
65 / 100

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki İstMarina AVM, aldığı üst seviye koronavirüs tedbirleriyle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetiminden başarı ile geçerek “Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni aldı.

İstMarina AVM’den yapılan açıklamaya göre, “Deniz üstü alış veriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir ebat getiren Anadolu Yakası’nın kıyı cephesi en geniş alış veriş merkezi İstMarina, pandemi sürecinin başından itibaren aldığı yüksek önlemlerle ziyaretçilerine güvenilir ve sağlıklı bir sosyal hayat ortamı sunmaya devam ediyor.

TSE doğrultusundan yapılan Kovid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı’nın şartlarını kusursuzca yerine getiren İstMarina AVM, TSE’nin Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni kazanmaya hak kazandı.

Belge alma sürecinde, TSE doğrultusundan hazırlanan Kovid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan asansör kullanımı, masalar arası mesafe, tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfeksiyon işlemlerinin güvenirliği gibi detaylar öneme alındı.

7/24 saat dezenfeksiyon uygulamalarının yapıldığı AVM’de, misafirlere açık havada alış veriş yapma olanağı sunuluyor.

Üst seviye hijyen hareketlerini Aralıksız devam ettiren İstMarina AVM, geniş alanlarıyla da sosyal mesafenin korunmasına özen gösteriyor.

Açık havada deniz görünümü eşliğinde, bol oksijenli bir sosyal hayat kısmı yayınlayan İstMarina AVM, geniş teras kısmı, geniş alanlara sunulan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme olanağı yayınlayan cafe ve restoranları, ferah yüksek tavanları, geniş koridorları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve emniyet önlemleriyle ziyaretçilerin tercih nedeni oluyor. İstMarina AVM, eğlenceli bir alış veriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri