Ekonomi

İskenderun’da bir gemide 72,6 kilogram kokain ele geçirildi

Ticaret Bakanlığından oluşturulan bildirime göre, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesince yürütülen çalışmalar kapsamında İskenderun'da bir limana Kolombiya’dan ileriki yabancı bayraklı bir gemi, riskli olarak değerlendirildi ve "Gemi Takip Sistemi" üzerinden izlemeye alındı.

Abone Ol  
 
63 / 100

Ticaret Bakanlığından oluşturulan bildirime göre, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesince yürütülen çalışmalar kapsamında İskenderun’da bir limana Kolombiya’dan ileriki yabancı bayraklı bir gemi, riskli olarak değerlendirildi ve “Gemi Takip Sistemi” üzerinden izlemeye alındı.

Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü ile Hatay Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince söz hususu gemide oluşturulan aramada güvertenin altında belirleme edilen saklı bölmede iki çanta bulundu.

Çantalarda belirleme edilen 65 pakette 72 kilo 563 gram kokain bulunduğu anlaşıldı. Soruşturma kapsamında yabancı uyruklu 8 birey gözaltına alındı.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri