Ekonomi

İş Bankası’ndan TekCep’e yeni özellik: TekPOS

İş Bankası doğrulusunda yayılan ve Türkiye’de ticari bankacılıkta bir ilk olan TekCep’in yeni özelliği TekPOS ile tüzel birey firmalar, değişik bankalara ait POS faaliyetlerini İşCep Ticari ve Ticari İnternet Şube üzerinden takip etme imkânı buluyor.

Abone Ol  
 

İş Bankası doğrulusunda yayılan ve Türkiye’de ticari bankacılıkta bir ilk olan TekCep’in yeni özelliği TekPOS ile tüzel birey firmalar, değişik bankalara ait POS faaliyetlerini İşCep Ticari ve Ticari İnternet Şube üzerinden takip etme imkânı buluyor.

İş Bankası’ndan oluşturulan bildirime göre, ekPOS hizmeti sayesinde, tek tek bankaların dijital kanallarına girmeye ya da e-postaları daimi denetim etmeye lüzum kalmadan, tek bir ekrandan başka bankalardaki POS hareketleri görüntülenebiliyor. Firmalar, değişik banka POS’larından geçtiğimiz faaliyetlerini prosedür tutarı, hesaba geçecek tutar ve hesaba geçeceği tarih gibi detaylar ile beraber günlük olarak takip edebiliyorlar.

Softtech’in teknolojik kuvveti ile İş Bankası’nın geniş müşteri ağı ve yenilikçi yaklaşımının birleşiminin ürünü olan, açık bankacılık bölümünde mühim bir adım olarak meydana çıkan ve değişik bankalardaki hesap faaliyetlerinin tümleşik durumda sunulduğu TekCep’e eklenen TekPOS özelliği ile ticari müşteriler POS hareketleri amacıyla de bu rahatlığa kavuşuyor.

TekCep’in bu hizmetleri 2020 senesi süresince bedava olarak sunulacak.

– TekPOS hem vakit tasarrufu sağlıyor hem de günlük takibi kolaylaştırıyor

İş Bankası teknolojik gelişmeleri kurum içerisinde yürüttüğü çalışmalarına uyarlarken, aynı vakitte sağladığı hizmet ve ürünlerle müşterilerinin dijitalleşme süreçlerine destek olacak fikirleri yaşama geçiriyor. İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu TekCep’e TekPOS özelliğinin eklenmesiyle, tüzel bireylerin POS faaliyetlerini yönetmesinde vakit tasarrufu yaratılmasının yanı sıra, bankacılık prosedürlerinin yönetilmesine de basitlik sağlanıyor. Türkiye’de bankacılık pazarında bir ilk olma kaliteyi taşıyan ve 2020 senesi süresince bedava kullanılabilecek olan TekPOS, İşCep Ticari ya da Ticari İnternet Şube üzerinden kullanılabiliyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri