EkonomiGenel

İş Bankası’ndan Hatay’a 44 bin 810 fidan bağışı

Türkiye İş Bankası, Hatay'da yaşanan yangında yok olan ormanları tekrar yeşertmek için 44 bin 810 fidan bağışında bulunacak.

Abone Ol  
 
100 / 100

Türkiye İş Bankası, Hatay’da yaşanan yangında yok olan ormanları tekrar yeşertmek için 44 bin 810 fidan bağışında bulunacak.

Türkiye İş Bankası açıklamasına göre, banka, Hatay’daki orman yangınlarının sonrasında başlatılan “Hatay için El Ele” kampanyasına, her bir çalışanı ve emeklisi adına toplam 44 bin 810 fidan dikilmesi için Orman Genel Müdürlüğü’ne bağış yaparak destek olacak.

Kentte geçtiğimiz hafta ortaya gelen yangın felaketinde zarar gören ormanlık alanların tekrar canlandırılması suretiyle başlatılan kampanyada, dikilecek fidanların 5 yıl süresince bakımları da yapılacak.

Faaliyetlerini hep topluma, insana, etrafa saygılı ve duyarlı bir anlayışla sürdüren, başta çocuklar olmak üzere toplumun etraf konusu ile ilgili daha çok bilinçlenmesi tarafında çalışmalar yürüten banka, bankacılık sektöründen kampanyaya destek veren ilk kurum oldu.

İş Bankası ayrıca, Hatay’da yanan ormanların tekrar var olabilmesi için yürütülen kampanyanın yaygınlaşmasına da katkıda bulunmak üzere Yapı ve Kredi Bankası’nı kampanyaya destek vermeye çağrı etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri