Magazin

İnsanlar İkiye Ayrılır ne zaman başlayacak?

Abone Ol  
 

Blu Tv yerli projelerine desteği vermeyi tüm hızıyla sürdürüyor. Son yıllarda yarattıkları başarılı yapımlar ile Türkiye de yer alan abonelerini daima düşünen Blu Tv son olarak bugün yaptığı paylaşım ile çekimleri tamamlanan İnsanlar İkiye Ayrılır ile ilgili ilk görselleri paylaştı.

İnsanlar İkiye Ayrılır Konusu

Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut gibi isimlerin yer aldığı film, bankaların çeşitli sebeplerden peşine düş-e-medikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikâyelerini anlatıyor. Filmin önümüzdeki kış aylarında gösterimde olması planlanıyor.

İnsanlar İkiye Ayrılır ne zaman başlayacak?

Dizinin ilk bölümü 21 Temmuz gibi yayınlanması beklerken Ağustos ayının ortalarına kadar her hafta bir bölüm şeklinde paylaşılacak.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri