Ekonomi

Huawei yeni Watch GT 2 Pro’yu tanıttı

 Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, en yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2 Pro'yu dün yapılan Huawei Geliştirici Konferansı'nda tanıttı.

Abone Ol  
 

Huawei açıklamasına göre, Huawei Watch GT 2 Pro, safir cam tasarımlı saat kadranı, daha sert, daha sağlam ve dokulu bir dış yüzeye sahip; bu sayede dış mekan sporlarında bile çizilmeye karşı sağlam. Saat gövdesinde ise titanyum kullanıldı.

200’den çok saat yüzü opsiyonuyla Huawei Watch GT 2 Pro, kullananlara çoğu özelleştirme alternatifi sunuyor. Ayrıca, Huawei Share OneHop Watch Face fonksiyonu ile kullanıcıların fotoğraf galerilerinden görüntüleri transfer etmek amacıyla Huawei Watch GT 2 Pro’larını akıllı telefonlarına dokundurarak saat yüzünü aslında kişiselleştirmelerine imkân tanıyor. Kullanıcılar, dış mekanı keşfederken gelgit zamanlarını, takımyıldızı ve ayın evrelerini gösteren değişik saat yüzleri de seçebiliyor.

Huawei Watch GT 2 Pro, aralarından seçim uygulanabilecek 100’den çok egzersiz modu sunuyor. Huawei Watch GT 2 serisinde tespit edilen diğer egzersiz modlarının yanına kayak, kros kayağı, snowboard ve golf gibi yeni spor modları da dahil edildi. Kayak modları, güvenliği sağlamak amacıyla sesli hatırlatıcılarla kullanıcıların ortalama hızını, mesafesini, kümülatif inişini, maksimum eğimi, kalp atış hızını, kandaki oksijen doygunluğunu ve daha çoğu değişkeni izliyor.

Yeni spor modlarına ek olarak Huawei, Huawei Watch GT 2 Pro’da çok detaylı sıra dışı sporlar, boş vakit etkinlikleri, su sporları, top oyunları ve kar sporları amacıyla hizmet vermeye devam ediyor. Huawei ayrıca, altı egzersiz modu amacıyla otomatik egzersiz algılama özelliği sunuyor.

Hangi spor yapılırsa yapılsın, dış mekan emniyet rehberi, kullanıcıların her türlü açık alanla yüzleşmeye hazır olmalarını sağlıyor. Kullanıcılar gün doğumunu, gün batımını, ay evrelerini, gelgit vakitlarını ve kuvvetli hava uyarılarını takip edebiliyor.

Huawei Watch GT 2 Pro’da, kullanıcıları motive etmek amacıyla rehberli bir hizmet yayınlayan 10’dan çok koşu kursu eskiden yüklenmiş olarak geliyor.

Öte yandan, Huawei Watch GT 2 Pro mühim ölçüde tasarlanmış sağlık izleme yetenekleri sunuyor. Yenilenen Huawei TruSeen 4.0+ nabız izleme teknolojisi, daha doğru okumalar sağlamak amacıyla 6’sı 1 arada LED lens ve safir arka cam ile bir araya geliyor. Huawei Watch GT 2 Pro, koşarken, yüzerken ya da diğer bir spor yapar iken gerçek vakitli kalp atış sürati izlemeyi de destekliyor.

Böylece gerçek vakitli kalp atış süratinı, egzersiz kalp atış süratinı, yüksek kalp atış sürati uyarısını, en yüksek oksijen alımını, toparlanma vakitını ve daha çoğu ölçümü kullanıcıya sunabiliyor. Sağlık idaresi senaryolarında Huawei Watch GT 2 Pro, 24 saatlik nabız izleme, dinlenme nabzı izleme, anormal kalp atışı bildirimleri, bilimsel uyku izleme, bütün gün gerilim izleme ve kan oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümünü de destekliyor.

Huawei Watch GT 2 Pro’nun Türkiye’de ekim ayında satışta olması planlanıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri